Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Havva'nın Üç Kızı
Havva'nın Üç Kızı

Havva'nın Üç Kızı

5/10 - 102 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Elif Şafak
Yayınevi : Doğan Kitap
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 2790000700333 | Format : Epub

Havva'nın Üç Kızı E-Kitap Açıklaması

“Yaz ve sil. İnanç ve şüphe. Cevaplar ve sorular. Hem bilgiyi önemse, hem bildiklerini sorgula. Asla bir yere demir atma. Adresin değil, sadece ayak izlerin olsun bu dünyada.”

-Elif Şafak – Havva’nın Üç Kızı’ndan bir alıntı

“İnançsızlığa, İnanca, arayışa, farklı kadınlara ve aşka dair baş döndürücü bir yolculuk...”

Elif Şafak’ın 2016 Doğan Kitap tarafından yayımlanan ve kısa sürede çok satanlar listesine yerleşen romanı Havva’nın Üç Kızı; Mona, Peri ve Şirin adında üç kadının 1980 ve 2016 yılları arasındaki hayat hikayesi temelinde ülkemizin sorunlarına ve toplum çerçevesinde insan ilişkilerine mercek tutuyor.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 424

Baskı Yılı: 2016

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 397

Baskı Yılı: 2016

Ciltli:

Sayfa Sayısı: 424

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap


Yorumlar 30
TÜM YORUMLARI GÖSTER
Daha iyi olmalıydı

O kadar beklentiden sonra çok daha iyisi olmalıydı. Adıyla kitabın hiçbir alakası yok bana göre çünkü sadece tek bir kızı anlatmış diğerleri çok arkada kalıyor. Ve Peri ismindeki karakterde bence kendi dine bakışlarını anlatmış Elif Şafak. Tüm kitaplarını okudum. Yazdığı çoğu kitaptan da kendisinin hep arafta yaşadığı anlaşılıyor. Okuması zevkliydi ama beklenenin altındaydı.

13.12.2017

Sıradan.

Akıcılığı güzel aslında arada gereksiz tasvirler var.Ancak olağan bi son sıkça yaşanabilcek sıradan bi aşk hikayesi ayrıca 3kız değil konu daha çok 1'i..populerlik her seferinde maalesef kaliteyi getirmiyo,hayal kırıklığı benim için..

29.03.2017

Çok kötü (*SPOILER İÇERİR*)

***DİKKAT: SPOILER İÇERİR***


Kapak ve kitap ismi etkisi içerikle uzaktan yakından ilgisiz. Üç kız deniliyor hikaye tek kızdan dışarı neredeyse çıkamadığı gibi skandal skandal diye diye abartılan konu da püfff diyip kenara atılası bir öğretmen öğrenci ilişkisi kurmacası. Yani hiç bir şey yoksa elinde dünya üzerinde olan tüm kitapları okuduysan e bunu da oku ne olacak!! Keşke okumadan önce biri bana böyle deseydi dediğim. Tek bir öğretisi dahi olmadı farklı gelen.

13.02.2017

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.