Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Hayatımın Bütün Kadınları

Hayatımın Bütün Kadınları

Hayatımın Bütün Kadınları

Yazar: Halil Gökhan
Yayınevi : Kafekültür
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230004153092 | Format : Epub

"Hayatımın Bütün Kadınları bir araya gelse bir ben eder mi?

Ya ben... Onlardan hangisiyim? Hangileri beni yarattı, bir tek beni doğuranı tanıyorum ve sadece o var sanıyordum."

Bu kitabın bütün yazarları ilk başta böyle şeyler soruyorlardı. Kimileri hala aynı şeyi soruyor, fakat kimileri de artık öyle düşünmüyorlar.

Aynı şeyleri artık sormadıklarını buldukları bazı cevaplardan anlıyoruz.

Hayatının Bütün Kadınları'nı merak eden ve bunun için küçük bir yazı yolculuğuna çıkardığımız kadın yazarlarımız bu kitapla birlikte artık biliyorlar ki tek başına bireyler ya da toplum, tür ya da cinsiyet olarak nerde, nasıl ve kim olacağımız konusunda bilinen kurallarını gerçek anlamda dayatabilmiş değiller.

Kimse tam olarak ne "evinin kadını" ne "anasının kızı" ne de "elinin hamuru"... Kadın varoluşunun temel soru ve sorunlarının cevapları belki de kadınları kadın yapan açık ya da saklı idollerin kimler olduğunda yatıyor.

***

AYCAN TÜRK - AYÇA BİLGE - AYSUN ER - CANDAN SELMAN - EMİNE EBRU - FETHİYE DEĞER - HARE ERGEN - MELİS OLÇUM - NURCAN ONARAN - PINAR TUMANBAY - RAŞEL RAKELLA ASAL - RENGİN KARASU - SELMA MAY - SİNEM MERAL - ŞEBNEM ATILGAN


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.