Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Heil Hitler

Heil Hitler

Heil Hitler

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Yeniyüzyıl
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 2789785873495 | Format : Epub

Sosyetik annelerin arzu ve temennileri, halkın ne kadar aptal ve cahil olduğunun, ne kadar saçma konuştuğunun en açık örneğidir. Derler ki: Aman kızıma görmüş geçirmiş uygun bir damat bulayım. Oysa bu tip erkekler az değildir. Eh bu mantıkla yapılan evlilikten ortaya çıkacak çocuk da bu mantığa uygun mahluk olacaktır. Başka ne beklenebilir.
Eğer herhangi bir devlet meselesinde bir karar almaya birkaç uzmanın aklı ve bilgisi yetiyorsa, seçimle gelen beş yüz adama ne lüzum vardır? İşte meselenin esası buradadır.
İnsan kendi zürriyetini sınırlamak için, doğanın kurallarının önüne geçmeye çalışamaz. Bu duruma göre Alman milletini geçimi için nüfus planlaması yapmak gerekir diye kim ortaya çıkarsa, bilin ki o kişi Alman milletinin geleceğini elinden alıyor demektir.
Gerçek deha, yaratılıştan var olandır. Hiçbir zaman terbiye veya eğitimle deha olunamamıştır.
Milletlerin mahvolmasına sebep savaş kaybetmek değildir. Asil ve saf bir kanda bulunan direnç kuvvetinin yok edilmiş olmasıdır. Saf ırk olmayan her şey rüzgarın götüreceği bir saman çöpünden ibaret olacaktır.
Kavgam kitabım bir millete her gün okutulmuş olsa, inanın ki Yahudilik tehlikesinin önü alımış olacaktır.
Bir korkak adamın eline on tane tabanca verseniz, o korkak gerektiği anda bir tanesini bile kullanamadığı için tek kurşun bile atamaz. Dolayısıyla bu korkağın elindeki tabancalar, yiğit birinin elindeki topuzdan daha az değerlidir.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 192

Baskı Yılı: 2006

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 139

Baskı Yılı: 2006

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yeniyüzyıl


Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız