Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


John Of God-Şifanın Eli

John Of God-Şifanın Eli

John Of God-Şifanın Eli

7/10 - 3 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Doğan Novus
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 2790000716229 | Format : Epub

Şifaya giden yol...

John of God... Ona "Mucize Adam" diyorlar. Yeryüzünde şifa arayanların yaşarken ulaşabilecekleri en önemli isim. İşte bu yüzden bu kitabı yazmak istedim. İstedim ki defalarca ziyaret ettiğim, ışığıyla aydınlanma lütfuna eriştiğim John Of God'ı siz de tanıyın, enerjisinden yararlanın. O, sadece yaşadığı ülke Brezilya için değil tüm dünya için bir lütuf, benzersiz bir varlık.

Her yıl dünyanın dört bir köşesinden binlerce kişi John of God'ı ziyaret ediyor. Bill Clinton'dan Lula da Silva'ya, Alberto Fujimori'den Shirley MacLaine'e, devlet adamlarından sanatçılara, dünyanın en ünlü isimleri şifa bulmak için ona koşuyor.
Ünlü Amerikalı televizyoncu Oprah Winfrey onunla röportaj yapan nadir isimlerden biri.

Şu an bu kitabı okuduğunuza göre siz de ışığı içeriye almaya hazırsınız. Işığı içeri alanlarla buluşacak, siz de ışığı adımlayacak ve kutsallığınızla tanışacaksınız. Çünkü her can Hakk'ın sırrını içinde taşır...
İnan ki olsun...
(Tanıtım Bülteninden)

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 168

Baskı Yılı: 2016

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 113

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Novus


Yorumlar 1

Mutlaka okunmalı

İlk kitabını bir solukta okumuştum. Bu da inanılmaz akıcı gidiyor ilki gibi.

12.07.2016

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.