Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


KARA LİMANLAR ÖLÜ VE YAŞAM
KARA LİMANLAR ÖLÜ VE YAŞAM

KARA LİMANLAR ÖLÜ VE YAŞAM

Yayınevi : Harry Peach
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230004839996 | Format : Epub

KARA LİMANLAR ÖLÜ VE YAŞAM E-Kitap Açıklaması

Uzun zaman önce Batı Afrika'da bir köyde, orada yaşayan yaşlı bir çiftçi; yaşlı çiftçinin kakao, jüt, kenafe, tütün, kaju, portakal, pençe, ananas, mango, kiraz, lahana, havuç ve diğerleri gibi her türlü nakit mahsulü yetiştirdiği çok büyük bir çiftliği var.

Yaşlı çiftçinin savaşlarda kaybettiği bir ailesi yoktu ama çiftliğinde ve evinde onunla birlikte çalışan çok sayıda hizmetçisi vardı.

Köyün, yaşayanları ve yaşayanları barındırdığı, ancak şu ya da bu nedenle yaşamlarının tükendiği bilinmektedir.

Yaşlı çiftçi ve hizmetçisi, her yıl bol miktarda hasat üretmelerini sağlamak için çiftçi üzerinde her gün çok çalışırlar.

Aynı köyden canlı olarak d iki hayalet çift ler ; İki hayalet çift ler aynı zamanda çok olduğu biliniyordu onlar polisleri büyümek büyük çiftlik. Onlar da eş-hayalet hizmetlerini işe lar onların toprağın işlenmesi ve aynı zamanda onların çiftlik hayvanlarının bakımı yardımcı yardımına hizmetkarı olarak ...

Bu hikaye , çocuklarda, gençlerde ve genç yetişkinlerde iyi ahlak oluşturmaya yardımcı olur .


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.