Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kardeşimin Hikayesi

Kardeşimin Hikayesi

Kardeşimin Hikayesi

8/10 - 49 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Doğan Kitap
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 2789785944362 | Format : Epub

Serenad fırtınasından sonra Livaneli'den nefes kesen bir roman

Sakin bir balıkçı köyünde genç bir kadının cinayete kurban gitmesiyle başlar her şey. Dünyadan elini eteğini çekmiş emekli inşaat mühendisiyle genç, güzel ve meraklı gazeteci kızın tanışmasına da bu cinayet vesile olur. Kurguyla gerçeğin karıştığı, duyguların en karanlık, en kuytu bölgelerine girildiği hikâye, daha doğrusu hikâye içinde hikâye de böylece başlar. Modern bir Binbir Gece Masalı'nın kapıları aralanır. Ancak bu kez Şehrazad erkektir.

Kardeşimin Hikâyesi aşkın mutlulukta ulaşılacak son nokta olduğuna inananları bir kez daha düşünmeye davet eden, aşka, aşkın karmaşıklığına ve tehlikelerine dair nefes kesen bir roman. Her sayfada yeni bir gerçekliği keşfedecek, kuşku ile kesinliğin sınırlarında dolaşacaksınız.

Mantıksız gibi geliyor ama o sabah uyandığımda tuhaf bir haber alacağımı biliyordum. Karadeniz'in lacivert dalgalarıyla baş başa kalmış olan bu ıssız köyde geçen her gün birbirinin aynısı olduğu için burada insanların heyecanla konuşacağı olaylara pek sık rastlanmazdı. O günün de ötekiler gibi sessizce akıp gitmesi gerekirdi ama galiba başka şeyler olacaktı. O mahmur sabah saatlerinde bir cinayet haberi alacağımı bilmiyordum elbette ama bir haber gelecekti. Daha yataktan çıkmamıştım, gözlerim kapalıydı, arkalarında fosforlu çizgiler bırakarak yıldırım hızıyla hareket eden mor tavşanları izliyordum.

Ciltli:

Sayfa Sayısı: 330

Baskı Yılı: 2014

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 241

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap


Yorumlar 16

TÜM YORUMLARI GÖSTER
KESİNLİKLE HARİKA BİR KİTAP

Okunması gereken her şeyiyle harika bir kitap mutlaka alın

27.07.2019

ÇOK MU SÜRÜKLEYİCİ NE?!

Genellikle yabancı yazarların romanlarını tercih ediyorum -biraz ayrımcılık gibi oldu neden bilmiyorum- ve okumayı sevdiğim TEK Türk yazardır Livaneli.. Hastasıyım. Her kitabında ayrı etkiliyor insanı. Bu kitapta ise her seferinde "Acaba kim?" diye sormaktan kendimi alamadım ve öyle hızlı okudum ki... Sonu zaten muhteşem. Sayfaları karıştırırkenki telaşım anlatılmaz.. İşin özü kesinlikle tavsiye ediyorum.

09.05.2017

harika

Bana kitap okumayı sevdiren ve kendini tekrar tekrar okutan bir şaheser.

25.07.2016

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.