Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Köprüden Önce Son Çıkış

Köprüden Önce Son Çıkış

Köprüden Önce Son Çıkış

Yazar: Yesârî
Yayınevi : Kobo
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230003687352 | Format : Epub

Gökdelenlerin siluetinin önünde tüm haşmetiyle yükselen Boğaziçi Köprüsü, onları yutmaya hazırlanan bir dev gibi, her gün yüzbinlerce aracı bekliyordu.

1960’larda başlayıp 2000 yılına uzanan bir tutkunun hikâyesi. Hayatımız boyunca yaptığımız seçimlerin sonuçları ve kaybedilen şeylere duyduğumuz özlem hakkında bir Kadıköy romanı.

Kariyerinin zirvesindeki bir profesyonel olan Ferda, ikinci milenyumun eşiğinde hayatının sahibi kalabilecek mi? Ressam Füruzan, geçmişin hayaletlerinden kurtulabilecek mi? Üniversiteli bir genç olan Selim, gençlik hülyalarını geride bırakıp, benliğini kazanabilecek mi? Ve varlıklı bir aileden gelen Bora, misafir işçi olarak gittiği 60’ların Almanya’sında aradığı şeyi bulabildi mi?

Bu soruların cevapları, bir zamanlar köprü yolunun son çıkışında yükselen köşkte mi düğümleniyordu?

Ya sen? Kendini sistemin içinde sıkışmış hissediyor musun? Asırlar önce Epikür’ün önerdiği gibi mutluluğu doğru yerde mi arıyorsun? Hayatın getirdiği tüm sıkıntılara rağmen, bizler için bir umut var mı? Bir gün, kendi çıkışını bulabilecek misin?


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.