Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kral Kaybederse

Kral Kaybederse

Kral Kaybederse

8/10 - 58 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Remzi Kitabevi
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 2790000689741 | Format : Epub

Avına av olan bir avcının hikâyesi…

İnsanoğlu ilk çocukluk yıllarında yaşadıklarından çok etkilenir. Henüz tam ortaya çıkmamış bir heykel gibidir o; hayat da onu ince ince şekillendirmeye çalışan usta bir heykeltıraş… Alır eline keskiyi, usul usul oyar. Ama bazen keskiyi öyle bir savurur ki, bir parça kopuverir ve o parçayı bir daha kimse yerine koyamaz. Kendini hep dorukta görüyor ve asla aşağı düşmeyeceğini sanıyordu. Ama bir gün hayat elindeki keskiyi ona da savuruverdi ve onun da koptu yüreği…

Oysa pek çok kadının gönlüne taht kurmuş bir kraldı o… Uzun süre ne kendi inandı tahttan indiğine, ne de kadınlar. Ama bir şeylerin değiştiğini yine de ilk hisseden kadınlar oldu; ona yıllarca köle gibi itaat eden kadınlar… Psikiyatrist Dr. Gülseren Budayıcıoğlu Kral Kaybederse romanında, doruklardan aşağı inmeyeceğini sanan bir avcının avına av olup yuvarlanışını, kendini sevilmeyeceğine inandırmış mutsuz bir kadının da trajik hayatı içinde avken nasıl avcı olduğunu anlatıyor.

(Tanıtım Bülteninden)


Yorumlar 17

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Mükemmel bir kitap

İnsanın kendisiyle yüzleşmesini sağlıyor,içimizdeki hırsların ve egoların ne kadar boş oldugunu anlıyorsunuz emeği geçen herkese teşekkür ederim.

26.11.2019

GÖZYAŞI

OKURKEN GÖZLERİM DOLDU. SEVEREK VE ZEVKLE OKUDUM.

08.11.2019

Pişman olmazsınız..

Kitap akıcı ancak gereksiz uzatılmış sayfalarca okuduğunuz satırlar dönüp dolaşıp aynı sonucu anlatıyor hissi uyandırdı bende sonu güzel ve şaşırtıcı bitiyor okursanız pişman olacağınızı düşünmüyorum orta karar bir kitap..

06.11.2019

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız