Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


KRISTAL GÜL ÜÇLEMESI
KRISTAL GÜL ÜÇLEMESI

KRISTAL GÜL ÜÇLEMESI

Yazar: Onur Diler
Yayınevi : Onur Diler
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230003994177 | Format : Epub

KRISTAL GÜL ÜÇLEMESI E-Kitap Açıklaması

Bergoff Adalarını hiç duymamışsınızdır. Halkının Üç Kız Kardeş olarak andığı adalar Boston'un doğusunda yer alır. Haritalarda bulunmaz, ansiklopedilerde yer almaz. Birleşik Devletlerden bağımsız olan bu üç ada Birleşik Devlertler'in en büyük petrol kaynaklarından biridir. Feribot ve deniz uçaklarıyla ulaşılabilen adada yaşayan Beatrice Hallburn okulunun en popüler kızıydı. Zengin bir aileye, iyi bir eğitime, yakışıklı ve popüler bir erkek arkadaşa sahipti. Herkes onu beğenip, sever, onun gibi olmak isterdi. Bayan Hallburn güvende ve huzurluydu.
Ancak her şey değişiyordu; insanlar deliriyor, birbirlerine vahşice saldırıyorlardı. Havaalanları kapanıyor, Birleşik Devletlerin ordusu her gün bir yerlerde operasyon düzenliyor, devlet görevlileri ve çevresini dikkatle izleyebilecek kadar açık görüşlü insanlar gerginleşmeye başlıyordu. Bunlar aslında büyük bir fırtınanın alametleriydi ama Beatrice gibi neredeyse hiç kimse buna aldırmamıştı. Nerdeyse hiç biri başlarına gelebilecek şeylere hazırlıklı değillerdi.
Bergoff dünyadan yeterince uzaktaydı.
Beatrice hiç bir şey değişmeyeceğini ve kaygısız, güzel hayatının hep böyle gideceğine inanıyordu. Ancak zaman içinde her şey değişecek, hiç bir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlayacaktı. Bu hepimizin başına gelir, genellikle ufak olaylarla bunu fark etmeye başlarız. Birilerinin ölümü, geçirilen kazalar, fırtınalı aşk ilişkileri... Beatrice ne yazık ki bu kadar şanslı değildi. Ona gelen değişim eşiği New York'ta patlayan bir nükleer bomba oldu. Dünya ile iletişimleri kesildi. Tek öğrenebildikleri bu saldırının ardından virüslü insanların sürüler halinde kurbanlarına saldırıp onları parçaladıklarıydı...

Kristal Gül Serisi Yasak Şehrin Masalları konseptine bağlıdır. Bu kitaplarla paralel senaryo akışına sahiptir.


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.