Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


KİŞİSEL GELİŞİMİ BOŞ VER & YÜREĞİNİ GELİŞTİR

KİŞİSEL GELİŞİMİ BOŞ VER & YÜREĞİNİ GELİŞTİR

KİŞİSEL GELİŞİMİ BOŞ VER & YÜREĞİNİ GELİŞTİR

  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230003795804 | Format : Epub

Bu kitap; bir YÜREK GELİŞİM kitabıdır. Ki böyle bir kitap; hem ülkemizde hem de dünyada ilk kez hazırlanmıştır.

Ve inanıyorum ki bu kitapla birlikte yeni bir anlayış gelişecek ve yürek gelişim kitapları; hem ülkemizde hem de dünya da hızla yayılarak en çok okunanlar arasındaki yerini alacaktır.

Malumunuz kitap dünyasında bir kişisel gelişim rüzgârı yoğunluğu bulunmaktadır. Aslında kişisel gelişim değil yüreğin gelişimi önemlidir. Ve ne yazık ki bu önem henüz fark edilmemiştir.

Oysa mutlu olmak için, mutluluğu bulmak için; yüreğin gelişimi önemlidir.

Yüreğiniz gelişirse kişiliğiniz zaten olgunlaşır ve gelişir.

Bilinmeli ki başarı ile mutluluk beklentisi; ne yazık ki menfaat duygusunun öne çıkmasıdır. Oysa mutluluk bu değildir. Mutlu olmak için her şey düşünülürken yürek atlanmaktadır ve atlanarak tam tersi bir etkiyle yürek; kişisel gelişim rüzgârının etkisi ile etkisizleşmektedir.

Ekte taslağı olan yazmış olduğum kitabım; mutluluğa ulaşmak isteyenler için, özellikle hayatın sıkıntıları arasında boğuşanlar için çok önemli bir kaynak olacaktır.

Ve bu kitap seri olarak hazırladığım YÜREK GELİŞİM kitaplarının ilkidir.

Ekteki kitabın her iki sayfası farklı bir başlık altında ve bir bütünlük içinde özel olarak hazırlanmıştır. Sonuyla bağlantılı başlığının ardından durumun tespiti sonra yaşanan sıkıntının (aşka dair) anlatımı ve en sonunda ise (koyu renk ile belirtilen bölümde) yüreğin gelişimi için gereken yol en kısa şekilde anlatılmıştır.

Kitap okuyucunun kolay ve hızlı okuması için başlık hariç üçe bölünmüş ve her bölüm farklı yazı türü ile ele alınmıştır.


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.