Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kurtadam Tuzağı

Kurtadam Tuzağı

Kurtadam Tuzağı

10/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Murat Kömür
Yayınevi : Akis Kitap
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 2789788611422 | Format : Epub

Bu yiğitler Türk soyunu kıyamete kadar korumaya ant içmiş kurt adam akıncılarıdır. Yirmi dört bozkurt savaşçısından oluşan bu birliğin yaklaşık yarısı vampirlerle yapılan savaşta uçmağa gitti. Geri kalanlar ise bize yardım etmek için burada. Kötülük kimden gelirse gelsin başımız sıkıştığı an ortaya çıkıp, düşmanlara karşı bize yardım ediyorlar.

           Burada her boyun bir temsilcisi var. Seni yakalayan Oğuzların Kayı boyunun temsilcisi Kayı Han, onun yanındaki ise Kınık Han, benim konuştuğum ise Çepni Han, şu karşımızda duranlar ise Bayat Han, Eymür Han, Alkaevli Han, Bayındır Han, Çavuldur Han, Dodurga Han, Yüreğir Han’dır. Bu yiğitler atalarımız Altay Dağlarının bağrında yaşarken Gök Tanrı’nın hidayet etmesi sayesinde Türk budununa armağan edilmiş savaşçılardır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 


Yorumlar 3

BUNU OKUMAYAN KALMASIN,ÇOK ŞEY KAYBEDER

Kitap gerçekten harika gikaye sizi içine sürüklüyor çok muazzam bir kitap okumayan kalmasın.Emin olun ki bayılacaksınız.

02.01.2020

Muhteşem, eşsiz, harika!

Sonunda belki biraz üzülebilirsiniz ama sizi alıp götürecek bir kitap. Kesinlikle tavsiyemdir.

05.11.2016

Kesinlikle Eşsiz!

Muhteşem bir ilk gençlik romanı. Kocaeli Fuarı'ndan oğlum için almıştım, hemen okudu ertesi gün gidip tüm kitapları aldım.

04.11.2016

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız