Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kutsal Kase Türkiye
Kutsal Kase Türkiye

Kutsal Kase Türkiye

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Sadi Türkol
Yayınevi : Kariyer Yayınları
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 2789785857594 | Format : Epub

Kutsal Kase Türkiye E-Kitap Açıklaması

Yabancı istihbarat kuluşlarının Kutsal Kase'si Türkiye'dir. Kutsal Kase Türkiye, çok acıdır ama bir casus cennetidir. ABD, İsrail, Almanya, İngiltere, Fransa, İran ve benzeri ülkelerin casusları Türkiye söz konusu olduğunda, almış oldukları eğitimlerinin "gizlilik" gibi teknik düzeydeki temel hususları bir kenara bırakarak, pervasızca "icra-i faaliyet" gösterebilmektedirler.

"CIA, Türkiye'de çalıştırlmak üzere Türkçe bilen ajan aranıyor". İlan bir internet sitesinden çıktı. Anlaşılan ABD Türkiye'den gelen bilgilere tam güvenmiyor, her şeyi kendi kontrolüne almaya çalışıyor. İlanı veren, Amerikalıların merkezi haber alma teşkilatı, CIA. İlan metni, "CIA'da kariyer hedefiniz, Amerika'nın ulusal güvenliğini korumak olacak' diye başlıyor."

"CIA ve KGB kızdıkları bazı ülkelerde, doğruluğu hakkında kesin bilgilere sahip olunmayan belgeleri, o ülkelerde tiraji yüksek olmayan gazetelere ulaştırırlar ve ülkeyi birbirine katarlar. Belge gercekmiş, değilmiş kimse üzerinde durmazdı önceleri... Bu belgeyi alanlar da 'Bu belgeyi bana neden verdiler? Amaçları nedir?' diye en ufak bir sorgulama yapmadan yazar... O ülkelerde bunlar hep oldu..." Berkay Sadi Türkol'un kaleminden yabancılar için Kutsal Kase olarak görülen ülkemiz üzerinde oynanan oyunlardan haberdar olacaksınız.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 280

Baskı Yılı: 2010

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 322

Baskı Yılı: 2010

Dili: Türkçe
Yayınevi: Kariyer Yayınları


Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.