Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


KIZIL EJDERİN ÇAĞRISI
KIZIL EJDERİN ÇAĞRISI

KIZIL EJDERİN ÇAĞRISI

Yazar: onur diler
Yayınevi : onur diler
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230001788402 | Format : Epub

KIZIL EJDERİN ÇAĞRISI E-Kitap Açıklaması

İnsanlık uzaya açılalı 40 bin yıl geçmiştir. Galaksinin tamamına yayılan insanlar ve diğer ırklar Egemenlik Savaşlarının sonunda İmparatorluğu kurmuşlardı. İlk imparatorluk çağının ışıldayan meşalesiydi. Sanat, bilim ve din görkemli günler yaşadı ve her güzel şeyin bitişi gibi yavaş yavaş solup gitti. İmparatorluk defalarca çöktü, defalarca yükseldi. Ancak her çöküşte teknoloji biraz daha geriledi, medeniyet biraz daha unutuldu. İnsanlar hala yıldızlar arasında yolculuk edebiliyorlar, hala silahları ölümcül, hala biraz da olsa medeniler ama yokoluşun ucundalar.

Son İmparatorluğun son günlerinde bir kahin gelecek olan kurtarıcıyı müjdeler. O kayanın içine saklanmış olan ışıktan kılıcı çıkartacak ve yok olmak üzere olan imparatorluğu yeniden yükseltecektir. Bu kehanet pek çok kulak tarafından duyuldu. Pek çok kişi sevindi, pek çok kişi üzüldü. Ancak kehanetin sahibi hariç hiç kimse yaklaşan fırtınayı, ölümü, korkuyu ve acıyı görmemişti.

Geleceğin getireceği fırtınayı bilen tek kişi kahentin sahibi olan Druid'di. Onun için hazırlanmaya başladı. Kızıl Ejderhanın seçeceği, kayanın içinden ışıktan bir kılıç çıkartacak olanı. Seçilmiş olanı. Çelik bir irade ile galaksinin tüm ırklarını bir araya getirecek olanı. Kral Arthur'u.

Bu hikaye Kral Arthur'un galaksiyi son kez bir araya getirmesinin uzun ve maceralı hikayesidir.


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.