Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


İleri Doğru Atılan Yirmi Adım

İleri Doğru Atılan Yirmi Adım

İleri Doğru Atılan Yirmi Adım

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Jorge Bucay
Yayınevi : Butik
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 2789785858782 | Format : Epub

Latin Dünyası'nın en çok satan yazarından

Jorge Bucay yıllar boyunca hem bilgelerin düşüncelerini hem de halk masallarının bilgeliğini inceledi. Bunlar yaşam karşısında ayakta durabilmek için bize gerekli olan mesajları iletirler. "Yapabilirim"in "istiyorum"dan önce gelmesi için çalıştı çünkü arzunun geçmiş zamanlara ilişkin bir sınırlılık hayaliyle koşullanmasını istemiyordu.

Jorge Bucay hem işleri karmaşıklaştırmadan hem de amacımızı gözden yitirmeden bu yönde gelişmemizi sağlayacak yirmi adım atmamızı öneriyor.

Kendini tanımak, özgürlük, aşk, gülmek, dinlemek, alçakgönüllülükle öğrenmek, içten olmak, düzenlemek,satmak, iyi dostlar seçmek, önyargısızca gerçekleştirmek, yaratıcılık, rekabetsiz eşitlik, zamandan faydalanmak, bağımlılıklar ve düşkünlükler, değerlendirilmiş riskler, pazarlık etmek, başarısızlık, yeniden başlamak, sonuçtan kuşku duymamak. Bu muhteşem kitapta,bütün bunların önemi eşsiz masallarla birlikte anlatılıyor.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 128

Baskı Yılı: 2010

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 109

Baskı Yılı: 2010

Dili: Türkçe
Yayınevi: Butik


Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız