Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Lezzetten Ödün Vermeyen Diyet
Lezzetten Ödün Vermeyen Diyet

Lezzetten Ödün Vermeyen Diyet

Yazar: Ömer Engin
Yayınevi : Ömer Engin
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 9781310806865 | Format : Epub

Lezzetten Ödün Vermeyen Diyet E-Kitap Açıklaması

Pek çok diyet programı ve kitabı sizlere diyet listeleri vermekte bunları uygulamanızı sizlerden istemektedir. Peki siz bu listeleri uygulayabiliyor musunuz? Çalıştığınız yerde tabldot yemek servisi yapan görevliye bu listeleri verebiliyor musunuz? Dışarıda büfede veya lokantada yemek yerken garsondan sizin günlük diyet listenizi size hazırlamasını isteyebiliyor musunuz? Günlük hayatta uygulayamadığınız bu listelerin size ne faydası var? Biz size liste vermeyeceğiz. Biz sizi diyet listelerine uymak zorunda bırakmayacağız, sizin günlük yaşamda çevrenizde size sunulan yemekleri nasıl diyetinize uygun hale getirilebileceğini göstermek istiyoruz.

Kitabımızı hazırlarken hekimlik bilgilerimizi de sizlere sunmayı amaçladık. Kitabın hazırlanmasında bana yardımcı olan sevgili eşim Uzm. Dr. Candan Engin’e çok teşekkür ediyorum.

Kitabımızı olabildiğince kısa tutmayı hedefledik. Uzun yazılan kitaplar okuyucuya sıkıcı gelebiliyor ve kitap özümsenme-yebiliyor. Amacımız sizi sıkmadan gerekli bilgileri verebilmektir.

Keyifli okumalar dileğiyle,
Uz. Dr. Ömer Engin
Genel Cerrahi Uzmanı


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.