Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Lordun Dönüşü-Gözyaşı Krallığı 3

Lordun Dönüşü-Gözyaşı Krallığı 3

Lordun Dönüşü-Gözyaşı Krallığı 3

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Akis Kitap
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 9786051292212 | Format : Epub

İnsanlık büyük tehditle yeniden yüz yüze geliyordu. Unutulmaya yüz tutmuş hatta bir çoğunun sadece birer efsaneden ibaret olduğunu düşündüğü yedi ordu karanlık ve aydınlık arasındaki bu mücadelede yeniden yeryüzüne inmeye hazırlanıyordu. Olbios şehri yakınlarında Karanlıklar Prensi Olise’nin ordusu ile yedi efsane komutan karşı karşıya gelmek için tüm hazırlıklarını tamamlamıştı. Yer altı dehlizlerinde savaşın neticesini heyecan içinde bekleyen biri vardı. Oğluna son bir şans veren karanlıklar kralı tezgahladığı bu savaşın arkasında aslında neler gizliyordu. Olise sadece bir piyon muydu? Sayfaları hızla çevirerek okuyacağınız sıra dışı bu kurgu sizi derin detaylar ile yüzleştirecek. Safınızı bir kez daha kontrol etme gereği duyacağınız ve heyecanla okuyacağınız muhteşem bir çalışma. Gözyaşı Krallığı serisinin üçüncü kitabı da nefesinizi kesecek ve sizi inanılmaz bir maceraya sürükleyecek. Geçmiş ve gelecek arasında kusursuz bir köprü kurmanızı sağlayacak bu eseri keyifle okuyacaksınız.

-İbrahim Zorlu, Yazar-

Daha kapağının sosyal medyada paylaşılmasıyla büyük bir heyecana kapıldığım muhteşem bir roman. Tolga Çağlayan’ın Gözyaşı Krallığı isimli seri romanının üçüncüsü olan Lordun Dönüşü sabırsızlıkla belediğim bir eser. Yine büyülü Gözyaşı Krallığına yolculuğa çıkmam gerektiğinin farkındayım ve bu yolculuğa kesinlikle hazırım.

-Duygu Songül Kahraman, Sosyal Medya Asistanı-

 

(Tanıtım bülteninden)

 

 


Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız