Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Makale Yazarlığı
Makale Yazarlığı

Makale Yazarlığı

Yayınevi : egsis
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230003509418 | Format : Epub

Makale Yazarlığı E-Kitap Açıklaması

Bu satırlar, kitaplar, gazeteler, dergiler, internet dünyasındaki yazılanlar, açıklamalar, yorumlar, filmler, haberler, diziler, senaryolar, reklamlar, tabelalar ve daha sayamayacağımız kadar iletişimi ilgilendiren ne varsa, hepsinin bir içeriği, yazılan bir tarafı, bir yazarı var.

Gelişen teknolojinin nimetleri, o nimetlerin kullanılması için anlaşılmasına, anlaşılabilmesi için de anlatılmasına bağlı. Bu nedenle içerikler, tarih boyunca hiç olmadığı kadar yoğun ve değerli bir durumda.

Bu değer, son yıllarda yazarlık mesleğinde, ihtiyaçlara cevap verebilecek niteliklerin yanında, teknolojinin dilini anlayabilecek yeterlilikler kazanılmasını gerektirdi.

Dijital içerik yazarlığı, diğer bir deyişle internet makale yazarlığı, tüm bu ihtiyacın bir mahsulü oldu. Bu kitabın hazırlanma amacı, doğru içeriklerin oluşturulmasına katkı sağlamak, yazmak isteyenler için deneyimlerim ışığında onlara yardımcı olmaktır.

Kitaptaki bilgiler ve örnek uygulamalarla yazma becerilerinizde gözle görünür bir iyileşmeye kendiniz şahit olacaksınız. Bu beceriniz sizlere para da kazandıracak.

Kitabın sizlere vermesini düşündüğüm en büyük kazanımın ise yazabilmek için çok daha fazla okumamız gerektiğini yaparak ve yaşayarak öğrenmenizdir.

Anlatabilmek yetenektir.

Yazarak anlatabilmek ise bir sanat.


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.