Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Melih ve Saltık

Melih ve Saltık

Melih ve Saltık

Yazar: Esma Koç
Yayınevi : Kobo Writing Life
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230003134498 | Format : Epub

Hekim olmak isteyen Melih ile babasının katilini bulmaya çalışan Saltık bir gün limanda bir kızla karşılaşırlar. Kız zor bir durumdadır. Melih kızın hayatını kurtarır. Kızın adının Dilhan olduğunu ve ailesini öldüren bir adamdan kaçtığını öğrenirler. Dilhan’ın Melih’in yanında hekimliği öğrenmeye başlamasıyla hayatları değişir.

"Biraz daha bitki toplarlarken Dilhan korkuyla baktı. Kendilerine doğru yedi sekiz adam geliyordu. Melih Dilhan’a baktı.

—Sorun ne? dedi.

—Bunlar onlar. Beni buldular, dedi Dilhan korkuyla.

—Dilhan, şimdi beni iyi dinle. Adamlarla savaşmamız gerekebilir. Yeterince kılıç kullanmayı bilmiyorum. Senin bu konuda ne durumda olduğunu da bilmiyorum. O yüzden işaretimle birlikte Saltık’ın yanına git ve ona durumu anlat, dedi ve adamlara döndü. Adamlar iyice yaklaşmışlardı. Bir tanesi öne çıktı.

—Kızı bize ver ve hayatını kurtar! dedi. Melih Dilhan’ın önüne geçti. Kılıcını çekti.

—Onu almak için önce beni geçmeniz gerek. ŞİMDİ! dedi ve adamlara doğru bir hamle yaptı. Dilhan yamaçtan aşağıya koşarken adamlardan biri onun arkasından koştu. Melih önündeki adamla savaşırken belindeki bıçağı Dilhan’ın arkasından giden adamın sırtına attı. Adam yere yığıldı."


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.