Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Nefret Dolu Bir Akşam
Nefret Dolu Bir Akşam

Nefret Dolu Bir Akşam

Yazar: Berna Tuğhan
Yayınevi : Berna Tuğhan
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230004921639 | Format : Epub

Nefret Dolu Bir Akşam E-Kitap Açıklaması

Hafiften kendini hissettiren "sert"liğin yanında iki kişi arasındaki tutkulu cinselliği gözler önüne seren hikaye, keşke hiç bitmese ya da keşke daha da uzun olsaydı diye tabir edilen türden bir hikaye. Kısacık bir metin arasında kendini kaybedip kaybedip bulacağıınız bir arzuya ve isteğe sahip. Bir solukta okuyacağınız hikayenin devamı için çalışmaları olduğunu belirtiyor yazar Berna Tuğhan. Tabi bunun ne zaman olacağı hakkında bizim gibi onun da en ufak fikri yok! Böyle yazarları gerçekten seviyoruz... İstedikleri gibi yaşıyorlar..
Neyse ki Tuğhan, kendi alanında üretken bir yazar ve biz de neredeyse ardı ardına onun yazılarını yayınlayabilecek durumdayız. Elimizdeki Berna Tuğhan materyalleri bize 1 yıl yetecek durumda. Eğer bir aksilik olmazsa mümkün olan en sık zaman diliminde yazarın metinlerini yayınlamayı planlıyorz.
Ofiste'nin hemen ardından yayınladığımız bu kısa öykü daha önce Gizli Bahçe Aylık Online Yaşam Kültürü Yayını'nda yayınlandı. Ama biz Tuğhan'a haksızlık etmemek adına, yayınlamamıza izin verdiği tüm metinlerini epub formatında yayınlamayı ve dijital kütüphanelerde hak ettiği yeri almasını istiyoruz. Ülkemizde eksikliği bir hayli hissedilen erotik metinlerin çoğalması adına elimizden gelen ve yapabileceğimizin en iyisi şimdilik bu.


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.