Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


İnsan Olma Yolculuğu (Sıradan Yaşamda Gerçek Mutluluğu Bulmak Mümkün Mü?)

İnsan Olma Yolculuğu (Sıradan Yaşamda Gerçek Mutluluğu Bulmak Mümkün Mü?)

İnsan Olma Yolculuğu (Sıradan Yaşamda Gerçek Mutluluğu Bulmak Mümkün Mü?)

8/10 - 6 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Osho
Yayınevi : Butik
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 2789785942610 | Format : Epub

Sıradan Yaşamda Gerçek Mutluluğu Bulmak Mümkün mü?

"Kutsal olmak için tüm çabayı gösterdiğiniz, olası tüm gayretleri sarf ettiğiniz takdirde insan olabilirsiniz.
Ancak bu gayretlerle hayat dolu olacaksınız."
OSHO

İnsan, der Osho, hayvan ve kutsal olan arasında bir köprüdür - ve tabiatımızın bu ikili niteliğine dair farkındalığımızdır bizi insan yapan. Bizi huzursuz yapan, çatışmalarla dolduran ve genelde bencillikle cömertliğin, sevgiyle nefretin, kırılganlıkla gücün, umutla çaresizliğin kavşaklarında bırakan da budur.

İnsan Olma Yolculuğu, bu bariz çelişkiler arasında seçim yapmak yerine, onları nasıl hayat yolculuğunun her zorluğunu olmamız gereken bireye dair yeni bir keşfe dönüştürmenin anahtarı olarak kabulleneceğimizi anlatır.

Osho Yaşam Gereklilikleri Serisi bireyin hayatındaki en önemli sorulara odaklanır. Her kitap özellikle içsel yaşantımız ve varoluş kalitemizle ilgili konulara odaklanarak kişisel anlam ve amaç arayışımız için önemli olan sorulara dair zamansız ve her zaman çağdaş görüş ve açıklamalar içerir.

OSHO yirminci yüzyılın en ilham veren spiritüel öğretmenlerinden biridir. İçsel dönüşüm bilimine olan katkılarıyla tanınmaktadır ve öğretilerinin etkisi dünyanın her ülkesinde, her yaştan insana ulaşarak büyümeye devam etmektedir.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 200

Baskı Yılı: 2013

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 140

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe
Yayınevi: Butik


Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız