Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


İNSTAGRAM BÜYÜME REHBERİ
İNSTAGRAM BÜYÜME REHBERİ

İNSTAGRAM BÜYÜME REHBERİ

Yazar: Ogün Sakız
Yayınevi : SkzMedya
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230004013655 | Format : Epub

İNSTAGRAM BÜYÜME REHBERİ E-Kitap Açıklaması

İNSTAGRAM BÜYÜME REHBERİ

Bu kitapta sizlere instagram kullanarak nasil bir kitle oluşturulur bundan bahsettiğim bir kitap oldu kendimce değerlendiğim bir kitap oldu keyifli okumalar

instagram.com/ogunsakiz

HASHTAG KULLANIMI #hashtag

En önemli konulardan biri olan hashtag kullanımı

Hashtag, (#) sembolü ile kullanılan, boşluksuz şekilde yazılıp içeriklerin daha fazla kişiye erişmesine sağlayan söz öbeklerine verilen addır. Örneğin, geçtiğimiz sene en çok kullanılan hashtagler (popular tags) şunlardır: #love, #instagood, #photooftheday, #tbt.

Hashtag deyince #tbt akla ilk gelen hashtaglerden biri. Peki #tbt nedir derseniz: Throwback Thursday yani ‘Perşembeye Dönüş’. Instagram’da başlamış olsa da Facebook ve Twitter’da da kullanılan bu hashtag, güncel olmayan fotoğrafları paylaşırken kullanılır. Tb nedir merak ediyorsanız, bu hashtag güncel olmayan paylaşımların perşembe günü dışında yapıldığı zamanlarda kullanılır ve throwback anlamına gelir.


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.