Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


İNTERNETTEN PARA KAZANMANIN EN DETAYLI VE GARANTİ YOLLARI

İNTERNETTEN PARA KAZANMANIN EN DETAYLI VE GARANTİ YOLLARI

İNTERNETTEN PARA KAZANMANIN EN DETAYLI VE GARANTİ YOLLARI

Yayınevi : Murat Yıldırım
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230003558454 | Format : Epub

İnternetten para kazanmak derken genelde absürt yollar akla gelir. Ve çok kısıtlı, detaysız ve deneyimsiz bir şekilde koyacağımız ürünün hemen hemen herkes tarafından görülüp bir anda satılacağını düşünürüz.

Bu yolla çıkan o kadar çok kişi tanıdım ki … Bu yolun sonu hep hüsran oldu. Peki ama internetten para kazananlar nasıl kazanıyor ?Ben neden internet ortamında ‘ormanda kamuflaj olmuş komando’ gibiyim. Neyi eksik yapıyorum. Neleri yapamıyorum. Hangi konularda ne gibi destek almalıyım . Hangi konuyu araştırmalıyım. Her işi yapabilir miyim ?

Bu e-kitabımda sizlere internetten kesinlikle kazandıracak 94 yöntemden bahsettim. Bu yöntemleri size detaylı bir şekilde anlattım. Kitabı bitirdiğinizde artık internet üzerinden para kazanmak için yeterli bilgi donanımına sahip olacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Bu yöntemlerde hem kişisel gelişim açısından hem de büyük vurgunlar yapabileceğiniz örnekler var. Ayrıca eğlenirken kazanabilecek ve hobi olarak ek gelir bile sağlayabileceksiniz. Artık sizde bu kitabı okuyarak kaderin cilvesine atacağınız slalom çalımlarla mükemmel bir gol atacaksınız. !


x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız