Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Olasılıksız

Olasılıksız

Olasılıksız

8/10 - 255 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Adam Fawer
Yayınevi : April Yayıncılık
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 2789785860839 | Format : Epub

Bir sabah, yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı düşünerek uyandınız. Bir saat sonra, onunla sokakta karşılaştınız. Sizce bu sadece bir tesadüf mü, yoksa çok daha farklı bir anlamı olabilir mi?

Siz hiç Loto’da büyük ikramiyeyi kazanmadınız. Ama birileri kazanıyor. Hem de sürekli! Onlar sizden daha mı şanslılar?

Şans nedir gerçekten? İçinizde bütün parayı kırmızıya yatırmanız gerektiğini söyleyen bir his var. Bu his bir öngörü müdür? Yoksa daha fazlası mı?

Yolda gidiyorsunuz. Kafanızı çevirip yandaki küçük parkta baktınız ve bir anda bu anı daha önce de yaşamış olduğunuzu hissettiniz. Evet, Deja Vu. Sizce nedir Deja Vu; Geçmiş mi, rüya mı yoksa geleceği mi görüyorsunuz?

Eğer siz de kontrolün kimde olduğunu merak ediyorsanız, ‘Olasılıksız’ tam size göre bir roman…

(Tanıtım Bülteninden)

 


Yorumlar 182

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Okuduğum en iyi kitaplardan biri

İlk başlar da olayların parça parça olmasından dolayı sıkılabilirsiniz,ama kitap aynı yapboz gibi parçaları birleştirdikçe her şey daha da netleşiyor ve okuyucuyu kitabın başından kaldırmıyor.

05.11.2018

Çok beğendim

Ilk 140 sayfayı çok parca parca okudum ve anlamadim kitabı beğendim diye bıraktım daha sonra tekrar başladım ve hemen bitirdim resmen kitaba adım oldum başta çok alakasız hikayeler gibi geldi ama o hikayeler birleşince çok fazla beğendim tavsiye ederim

22.07.2018

Bu yüzyılın en iyileri arasına girecek bir kitap.

Son derece akıcı ve sürekleyici 4 yıl önce okumuştum tekrar okudum gene aynı hazzı veren bir kitap. Kesinlikle okumalısınız.

15.07.2018