Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Öldürme Nedeni (Bir Avery Black Polisiye Romanı- 1. Kitap)

Öldürme Nedeni (Bir Avery Black Polisiye Romanı- 1. Kitap)

Öldürme Nedeni (Bir Avery Black Polisiye Romanı- 1. Kitap)

Yazar: Blake Pierce
Yayınevi : Blake Pierce
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230001372533 | Format : Epub

“İlk bölümden itibaren okuyucuyu etkisi altına alan ve sonuna kadar aynı şekilde devam eden dinamik bir öykü.”

--Midwest Book Review, Diane Donovan (Once Gone ile ilgili yorumu)

1 numaralı en çok satan polisiye kitapların yazarı Blake Pierce’dan yeni bir psikolojik gerilim başyapıtı

Cinayet masası dedektifi Avery Black büyük sıkıntılar çekmiştir. Bir zamanlar tanınmış bir ceza avukatıyken, muhteşem bir Harvard profesörünün serbest kalmasını sağladıktan sonra onun tekrar cinayet işlemesi üzerine gözden düşer. Kocasını ve kızını kaybeder ve dünyası alt üst olur.

Hatalarını telafi etmek isteyen Avery yasaların diğer tarafına yönelir. Yeni mesleğinde yükselerek geçmişte yaptıklarını hatırlayan, ondan her daim nefret edecek olan ve onu küçümseyen meslektaşlarının arasında cinayet masası dedektifliğine terfi eder.

Ancak onlar bile Avery’nin parlak zekâsını kabullenmek zorunda kalır. Boston’un göbeğinde herkesi diken üstünde oturtan bir seri katil korku saçmaya ve seçkin üniversitelerden kızları öldürmeye başladığında Avery’ye başvururlar. Bu vaka Avery’nin kendisini kanıtlaması ve en sonunda o çok istediği kefareti bulma şansıdır. Ancak çok geçmeden kendisi kadar zeki ve cesur bir katille karşı karşıya olduğunu anlar.

Bu psikolojik kedi ve fare oyununda, kadınlar geride gizemli ipuçları bırakarak öldürülür ve bu cinayetlerin sonucu son derece ağır olabilir. Zamana karşı yaptığı çılgınca yarış, Avery’yi bir dizi şok edici ve beklenmedik olayla karşılaştırır… Her şey Avery’nin bile hayal edemeyeceği bir biçimde tırmanır.

Kalpleri gümbür gümbür attıran karanlık bir psikolojik gerilim olan ÖLDÜRME NEDENİ sürükleyici yeni bir serinin ve çok sevilecek yeni bir karakterin başlangıç noktasıdır ve geceleri geç saate kadar sayfaları çevirmenize neden olacaktır.

Avery Black serisinin 2. kitabı yakında çıkacaktır.

“Bir gerilim ve fantezi başyapıtı. Pierce psikolojik bir yanı olan karakterleri geliştirmek açısından muhteşem bir iş başarmış; onları öylesine iyi anlatıyor ki, zihinlerinden geçenleri biliyor, korkularını hissediyor ve başarılı olmaları için tezahürat ediyoruz. Öykü son derece zekice oluşturulmuş ve size kitap boyunca keyif verecek. Beklenmedik olaylarla dolu bu roman sizi son sayfaya dek uyanık tutacak.”

--Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (Once Gone ile ilgili yorum)


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.