Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Orta Doğu'dan Orta Asya'ya

Orta Doğu'dan Orta Asya'ya

Orta Doğu'dan Orta Asya'ya

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Yeniyüzyıl
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 2789785931119 | Format : Epub

Orta Asya Devletleri ve Ortadoğu'daki siyasal gelişmelerle ilgili kapsamlı, ayrıntılı bilgi ve değerlendirmeler İçeren bu kitap uluslar arası ilişkiler öğrencileri ve bu konulara ilgi duyanlar için temel kaynak niteliğinde bir erendir.
Doç. Dr. Atilla SANDIKLI
BİLGESAM Başkanı

Elinizde ki bu kitapta Dr. Abbas Karaağaçlı'nın zengin bilgi birikimi ve bilim insanı bir üniversite öğretmeninin değişik konuları nasıl bir ustalıkla yazabildiğini göreceksiniz. Bu kitap, uluslar arası ilişkiler konusuyla ilgilenenler başta olmak üzere, bütün sosyal bilim alanlarında okuyan ve çalışan öğrencilerin, öğretim elemanlarının ve uzmanlarının yararlanabileceği bir çalışmadır.
Prof. Dr. S. Kemal Kartal

Uzun yıllar Orta Asya'da akademisyen ve araştırmacı olarak bu coğrafya da yaşayan ve de payşaşılan ana dillerinden bazılarına hakim olan yazar."Orta Asya Devletlerinin Yönetimi", "Anayasal Sistemleri",Ulusal ve Uluslar arası Sorunları", "Ortadoğu'daki Siyasal Gelişmeleri, Öngörüleri ve Değerlendirmeleri" ayrıntılı bir biçimde yazılarında araştırmış ve çok boyutlu bilimsel değerlendirmeleri ortaya koymuştur.
Prof. Dr. Ömer Arı

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 736

Baskı Yılı: 2013

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 694

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yeniyüzyıl


Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız