Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Para Problem Değil, Sizsiniz
Para Problem Değil, Sizsiniz

Para Problem Değil, Sizsiniz

  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230002987941 | Format : Epub

Para Problem Değil, Sizsiniz E-Kitap Açıklaması

BU KİTAP SİZE PARA İLE KUTUNUN DIŞINA KAVRAMLARINI SUNAR

Para Problem Değil, Sizsiniz, ister çok fazla harcamak ve yeterince sahip olmamak olsun ister çok fazlasına sahip olmak olsun, para konusunda sürekli zorluk yaşayan kişiler için yazılmıştır.

Para Problem Değil, Sizsiniz’de Gary M. Douglas ve Dr. Dain Heer, paranın hayatınıza akışının yollarını değiştirmeniz için kullanabileceğiniz prosesler, araçlar ve bakış açıları paylaşırlar. Gary ve Dain para sorunları konusunda pek çok kişiyle çalıştılar; ceplerinde on dolar olan kişilerden on milyon olan kişilere kadar. İlginç olan şey, hepsinin sorunu aynıydı ve bunun parayla hiç ilgisi yoktu. Bu, onların neyi alıp kabul etmeye gönüllü olmadıklarıyla ilgiydi. Neyi alıp kabul etmeye gönüllü olmadığınız, neye sahip olabileceğinizin sınırlamasını yaratır. BUNU değiştirin ve artık para sorun olmayacak!

YA EĞER ALIP KABUL ETMEYİ ÖĞRENMEK YAPABİLECEĞİNİZ EN BÜYÜK ŞEYSE?

Para Problem Değil, Sizsiniz ABD, Kanada, Avrupa, Asya, Güney Amerika, Avustralya ve Yeni Zelanda’da öğretilmiş olan popüler Access Consciousness® Para Seminerine dayalıdır! Bu kitap, dünyanın her yerinde insanları parayla ve hayatlarında daha fazla özgürlüğe davet etmek için birçok dilde tercüme edilmiştir.

“Bu parayla ilgili değildir. Asla değildir. Bu sizin neyi alıp kabul etmeye gönüllü olduğunuzla ilgilidir. Evren bitip tükenmez bir biçimde bereketlidir. Bu kitaptaki güçlendiren araçlarla farklı seçimler yapmayı öğrenin. Siz farklı bir realite YARATABİLİRSİNİZ. ”


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.