Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Rüzgar & Su & Para

Rüzgar & Su & Para

Rüzgar & Su & Para

Yayınevi : Sevinç Sultan Yazla
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 9781329856950 | Format : Epub

Bu kitap ile hem yaşadığınız çevreyi düzenlemeyi, hem de verilen alıştırmalarla maddi durumunuzu geliştirmeyi öğreneceksiniz. Kısaca bu kitap bir çalışma kitabıdır. Kitapta bulunan alıştırmaları yaptığınızda sadece maddi durumunuzda değil bütün yaşam alanlarınızda iyiye doğru gelişmeler yaşayacaksınız.

FENG SHUI NEDİR?: Feng shui'nin sözcük anlamı rüzgar ve su demektir. Temel anlamı ise çevreyle uyum içinde yaşamaktır. Eski Çin inanışına göre doğanın rüzgârları ve sularıyla uyum içinde yaşarsak, bolluk ve iyi şans sahibi oluruz.

PARA KOÇLUĞU NEDİR?: Para koçluğu, para ile ilişkinizi pozitif bir şekle dönüştürmenize yardımcı olurken, daha amaç odaklı, bolluk dolu bir yaşama sizi yönlendirir. Bu kitap bulunan çalışmalar sayesinde para ile ilgili arzularınızı gerçekleştirmenizi engelleyen ve sizde stres, endişe yaratan inançlarınız hakkında derin bir anlayış kazanacaksınız. Bu çalışmalar para ile ilgili sizde endişe yaratan bilinçaltı inançlarınızı temizleyecek, para hakkındaki düşünce ve duygularınızı değiştirecektir. Bu çalışmaları yaptığınızda hayatınıza para akışı sağlamayı, ideal işinizi belirlemeyi, hobilerinizden para kazanmayı bileceksiniz.


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.