Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sabahattin Ali - Tüm Romanları

Sabahattin Ali - Tüm Romanları

Sabahattin Ali - Tüm Romanları

Yayınevi : Mavi Sayfa
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230004114215 | Format : Epub

Edebiyatımızın en çok tanınan isimlerinden olan Sabahattin Ali'nin tüm detaylarıyla hayatı ve tüm romanları tek kitapta! Ömür boyu arşivinizde durması gereken eserleri tek kitapta size sunuyoruz.

Kuyucaklı Yusuf, Kürk Mantolu Madonna ve İçimizdeki Şeytan adlı üç romanına da sahip olabilirsiniz.

Kuyucaklı Yusuf: Kuyucaklı Yusuf Türk edebiyatının belki de en romantik kahramanıdır. Hayatın ve insanların zalimliği karşısındaki naif duruşu ile bir yandan trajik bir sona ilerlerken, bir yandan da yaşadığı lirik aşk hikayesinin kahramanı olarak edebiyat tarihinde yerini almıştır.

Kürk Mantolu Madonna: Psikolojik bir anlatı olarak da ifade edebileceğimiz roman aslında üç ana tema etrafında şekilleniyor: Aşk, yalnızlık ve yabancılaşma. Kürk Mantolu Madonna, daha çok bir aşk hikayesi olarak görünse de romanda aslında bir insanın yalnızlaşma sürecine ve giderek topluma yabancılaşmasına şahit oluyoruz.

İçimizdeki Şeytan: Bu romanında, toplumsal gündemin kişilikler üzerindeki baskısını ve güçsüz insanın "kapana kısılmışlığını" gösteriyor Sabahattin Ali. Aydın geçinenlerin karanlığına, "insanın içindeki şeytan"a keskin bir bakış.


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.