Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sensin

Sensin

Sensin

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Ali Bektaş
Yayınevi : Nesil Yayınları
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 9786051316635 | Format : Epub

"Herkes tevhid halkasında olduğu halde, sadece bazıları kapıları aralayabiliyor. Kapıların aralanması ve açılması, ancak bu işi yaşayacak olan talibin kendi talebi, gayreti ve Rahmân'ın hidayeti ile gerçekleşiyor. Kullukta değer üretmedikçe, telkinleri kendinde talime dönüştürmedikçe, aşk-ı Sübhân ile kendi Kaf Dağı'nı aşmadıkça; sırf okumakla, duymakla hiçbir talip istikamet alamaz. Zümrüdüanka olamaz.

Kendin başaracaksın.

Bunun için gerekli olan bütün malzeme zaten sende mevcut. Sadece sıcaklığını soğutmadan, sevgini zayi etmeden salih duygularla ve sabırla sevgini ve kulluğunu ziyadeleştireceksin."

Tasavvufî sohbet üslubuyla doğmuş olan elinizdeki kitap, insanın önce kendi benliğini aşması, sonra masivayı aşmasının ve bütün varlığını Hakk'a teslim edip Hakk'ta ebed olmanın yollarını anlatıyor.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 264

Baskı Yılı: 2012

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 197

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: Nesil Yayınları


Yorumlar 1

YA RAB SENSİN DEMEYİ NASİP EYLE BİZLERE.

Kitabı kişinin Rabbıyla olan birlikteliğini nasıl yaşamasını gösteren nadide bir yol haritası olarak anlıyoruz. Hayata uyarlamadaki eksiklerimizi göz önüne seren ve gayretimizi ne derecede hangi yöne kullandığımızı bilincinde arif olarak kulluğu ifa etmenin yollarını gösteriyor. Tekrar tekrar okuyup basitmiş gibi anladığımızı sandığımız meselelerin aslında daha farklı açılımlarını görebiliyoruz. Kesinlikle okunması gereken bir kitap. Alıp okuyan hak verecektir.

10.05.2012

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.