Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sonsuzluğun Efendileri 4

Sonsuzluğun Efendileri 4

Sonsuzluğun Efendileri 4

Yazar: Kudret Alkan
Yayınevi : Kudret Alkan
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230001769074 | Format : Epub

Siz bilmezseniz kim olduğumu.

Lakin kim olduğum sizi çok iyi bilir.

Çünkü sizdeki her kimse,

Bendeki herkestir.

Bilge Oraha

 

Satırlar vardı ki, insanoğluna hüzünlü bir yıldızın görüntüsünü verirdi. İnsan düşünür, sonrasında düşündüğüne inandıkça gerçek olurdu. Oraha, kendi bilincinde yeni bir yol bulmuştu ki, oranın adı tanrısal kent Auro’ydu. Güneşlerin ve yıldızların hiçbir zaman son bulmadığı bir yer olan Auro’nun kalbinde, iki can alıcı yer vardı. Bunlardan biri Volmus’un dörtlü hattı, diğeri de Sirius evrenleriydi. Bu iki yer, sonsuzluğun gideceği yönlerden olabilirdi. Ama her ne olursa olsun, yaratılıştaki iyi güçler birlik olmalıydı. Çünkü iblis Darkon ve diğer karanlık güçler, kendi pencerelerini sınırsızca açmışlardı.

 

Anarkis bilinçlenme yolunda çok büyük adımlar atmıştı. Yüce kale, Darkon tarafından ele geçirilecekken, bambaşka bir boyuta taşınmıştı. Bunda Tanrı’ların ve tanrısal kent Auro’nun rolü büyüktü. Mucize üstüne mucize yaşanmıştı. Bilge Oraha çağın uyanışına dek düşünecek, aydınlatacak, insanlık için sonuna kadar mücadele verecekti.

(Tanıtım Bülteninden)


x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız