Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Tavşan Surat ve Ben

Tavşan Surat ve Ben

Tavşan Surat ve Ben

Yazar: Esma Koç
Yayınevi : Kobo Writing Life
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230003222485 | Format : Epub

İlker ve Berna anne bir kardeşlerdir. Berna’nın öğretmen olduğu okulda İlker okumaya başladığı için Berna kardeş olduklarının okulda saklanmasını ister. İlker’e okulda sevilmediği için zorluk çekmemesi için bunu sakladığını söylese de İlker okula gittiğinde Berna’nın anlattıklarıyla olanların farklı olduğunu fark eder.

"—Sevdiğin birini korumak neden bu kadar zor? Kendiniz çocuklarınızı eğitemezsiniz. Sonra suçunuzu kapatmak için başkasını suçlarsınız. Kendiniz değer verdiklerinizi korumazsınız, başkaları da sevdiklerini korumasın, onların bizden iyi olduğu anlaşılmasın diye o kişilere zorluk çıkarırsınız. Bir dedikodu oldu mu peşinden giden kişiler olursunuz! GERÇEK KİMSENİN UMUNDA DEĞİL! SİZİN GİBİ İNSANLARDAN NEFRET EDİYORUM! dedi Berna ve daha çok ağlamaya başladı. İlker onun arkasında biraz uzaktan durdu.

—Benim yüzümden bu kadar acı çekiyorsun, dedi üzgünce ve Berna’nın karşısına geçti. Berna’nın çaresizce akan gözyaşlarını gördü. Ona çaresizce baktı.

—Keşke sana yardım edebilmemin bir yolu olsaydı, dedi içinden üzgünce."


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.