Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Türk'ün Karakterinin Deşifresi

Türk'ün Karakterinin Deşifresi

Türk'ün Karakterinin Deşifresi

10/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Yeniyüzyıl
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 2789785889205 | Format : Epub

Orta Asya steplerinden Balkanlara, Sibirya'dan Kırım'a, Kafkasya'dan Afrika'ya, Anadolu'dan, Hindistan'a, Ortadoğu'ya ve Mezopotamya'ya, hatta ve hatta Mu Kıtası'na kadar kök salmış kadim ve kadim olduğu kadar, taşıdığı çok değerli karakter özelliklerinin yanı sıra, bazı zayıf karakter özelliklerine de sahip, ama hiç de sıradan olmayan, özel ve büyük bir millet olduğumuzu, dünyadaki bütün büyük olaylarda etkin olarak rol aldığımızı, adeta dünya tarihini bizim şekillendirdiğimizi, tarihten Türk sözcüğünün çıkarılması halinde tarih diye bir şeyin kalmayacağını biliyor musunuz?

Bu kitapla, Türk dünyasının sanıldığından çok daha büyük bir dünya, hatta dünyayı tamamen saran büyük bir okyanus olduğunu görecek, Ulu önderimiz Atatürk'ün ise; binlerce hatta milyonlarca parlak yıldızdan oluşan Türk Galaksisinin içinde, Mete'den, Oğuz'dan, Bilge Kağandan, Cengiz, Atilla, Yavuz, Fatih ve Kanuni gibi daha binlerce yıldızın ardından, ışığını kadim köklerinden alarak son zamanlarda parlayan yıldızlarımızdan sadece bir tanesi olduğunu fark edeceksiniz. Ve anlayacaksınız ki bu millet; asırlardır boğuştuğu büyük sorunlarını, ancak yüksek milli karakterine uygun hareket ettiği takdirde çözebilecektir.

Dünyayı şekillendiren büyük Türk Milleti'nin karakterini merak etmiyor musunuz? Hadi! Şimdi rotamızı şanlı Türk tarihine çevirelim. At kişnemeleri, kılıç şakırtıları, nal ve tekbir sesleri arasında, muhteşem Türk'ün Karakterini birlikte deşifre edelim...

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 510

Baskı Yılı: 2012

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 391

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yeniyüzyıl


Yorumlar 1

Türk'ün boşa geçirecek zamanı yoktur...

Türk Milleti'nin, her alanda ve her konuda pozitif değerlere sahip, farklı bir millet olduğunu anlatan bir eser. "Millet olarak çok büyük bir potansiyele sahip olmamıza rağmen neden bir türlü ayağa kalkamıyoruz? İçeride ve dışarıda kuyumuzu kazan bunca düşmana rağmen neden bizi yıkamıyorlar?" sorularına tarihi gerçeklerle bezenen ve günümüz olaylarıyla harmanlanarak verilen cevaplar ilginizi çekecek. Şiddetle savunacağınız ve ısrarla karşı çıkacağınız anekdotların yer aldığı kitap, esas aldığı "Türk'ün boşa geçirecek zamanı yoktur" cümlesi ile zirve yapmış. Yazarını tebrik ediyorum.

27.11.2013

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız