Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


TÜRKİYE' YAŞANMIŞ BAZI SAHTEKARLIK VE DOLANDIRICILIK YÖNTEMLERİ
TÜRKİYE' YAŞANMIŞ BAZI SAHTEKARLIK VE DOLANDIRICILIK YÖNTEMLERİ

TÜRKİYE' YAŞANMIŞ BAZI SAHTEKARLIK VE DOLANDIRICILIK YÖNTEMLERİ

Yazar: Volkan Temiz
Yayınevi : Volkan Temiz
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230004575047 | Format : Epub

TÜRKİYE' YAŞANMIŞ BAZI SAHTEKARLIK VE DOLANDIRICILIK YÖNTEMLERİ E-Kitap Açıklaması

TÜRKİYE' YAŞANMIŞ BAZI SAHTEKARLIK VE DOLANDIRICILIK YÖNTEMLERİ

DİKKAT! HER AN DOLANDIRILABİLİRSİNİZ! MUTLAKA OKUYUN.

Yazılı metin ve video kayıtlı veri tabanı uzaktan eğitim sistemi ile sunulmaktadir.
Bu dijital multimedia eğitim setimizi kaçırmayın.
Sağlık Bakanlığınca Ruhsatli belgeli bir firma sahibi olan
Ziraat Mühendisi Volkan Temiz tarafindan yazılmış ve videoya alınmış bu değerli bilgi hazinesini sizlerle buluşturmaktan onur duyuyoruz.

Dijital veri ortaminda whats app veya email adresiniz üzerinden veri paylaşımı sunuyoruz.
Bu nedenle kargo ile size bir ürün gelmiyor.
Dijital imzalı efaturaniz ile birlikte email adresinize gönderi sağlıyoruz.
Eğitim serilerimizi kaçırmayın.
Zararlı canlılar ile mücadele programlarımız ve uzaktan eğitim kurslarımız devam etmektedir.

ISO:9001 BELGELİ BİR ŞİRKETİZ .
BÜTÜN ESERLER FİRMAMIZA AİTTİR.
HER HAKKI SAKLIDIR.
ÇOĞALTILAMAZ, KOPYALANAMAZ, VE DAĞITILAMAZ.
KURALLARA UYMAYANLAR HAKKINDA CEZAİ İŞLEMLER UYGULANIR.

SAYIN MÜŞTERİMİZ;

ÇOK DEĞERLİ OKURLARIMIZ.

ÜRÜN E/BOOK ŞEKLİNDE PDF FORMATLI EMAIL ADRESİNİZE GÖNDERİLECEKTİR.
KARGO İLE BİR ÜRÜN SİZE GELMEYECEKTİR.
E-FATURANIZ ÜRÜN İLE BİRLİKTE EMAİL ADRESİNİZE GÖNDERİ OLACAKTIR.
BİLGİLERİNİZE ÖNEMLE SUNULUR.
TARAFIMIZA HAKARET VE KÜFÜR MESAJ GÖNDERİLERİ OLDUĞUNDA HUKUKİ CEZAİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.

VOLKAN MÜHENDİSLİK ŞİRKETİ

DEAR CUSTOMERS;

OUR VALUABLE READERS.

THE PRODUCT WILL BE SENT TO EMAIL WITH PDF FORMAT IN E / BOOK SHAPE.
A PRODUCT WILL NOT COME WITH CARGO.
YOUR E-INVOICE WILL SEND TO EMAIL ADDRESS WITH THE PRODUCT.
IT IS IMPORTANT TO YOUR INFORMATION.
LEGAL TRANSACTIONS WILL BE STARTED WHEN INSULT AND CURRENT MESSAGE POSTS ARE.

VOLKAN ENGINEERING COMPANY copyright (c) 2021

VOLKAN ZİRAAT MÜHENDİSLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Ticaretini yaptığımız yeni ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Toptan biyosidal ürünler için doğru adreste Volkan Ziraat'desiniz.

2005 yılında Türkiye Aydın'da çalışmalarına başlayan Volkan Ziraat;

İlaçlama, Mühendislik, Danışmanlık, Ticaret Konularında Başarılı Çalışmalara imza atmıştır.

ETİCARET ile 2007 yılında tanışan şirketimiz finansal konuda yakaladığı güven ve Başarı ile BİRÇOK RESMİ SATIŞ KANALINDA,

volkanziraatcom web adreslerinde mağazaların da satış ve 2017 de

Amazoncom ile çalışmalarına başlamıştır.

Eylül 2018 tarihinde Amazon Türkiye'nin açılması ile birlikte

ETicaret konusunda Volkan Ziraat Şirketi hatırı sayılır bir seviyeye gelmiştir.

2018 de 3 milyon kişiden fazla kişiye ulaşan Volkan Ziraat ilk gün ki istikrarı ile iş hayatına devam etmektedir.

Youtube kanalımızda yayındayız efendim.

Kanalımıza Abone olmayı ve paylaşım yapmayı unutmayınız .

Please Subscribe youtube channel

Youtube.com/pestcontrolchannel

YAZAR VOLKAN TEMİZ BİYOGRAFİSİ / BIOGRAPHY

1978 YILINDA KAYSERİ'DE DÜNYA'YA GÖZLERİNİ AÇAN VOLKAN TEMİZ ASLEN MEMLEKETİ TOKAT REŞADİYE İLÇESİNDE NÜFUSA KAYITLI BİR T.C. VATANDAŞIDIR. ATALARI ANADOLUYA GİRİT BÖLGESİNDEN GÖÇ EDEN GİRİTLİOĞULLARIDIR.
BABA TARAFI MOĞOLİSTAN-KIRGIZİSTAN TARAFINDAN ANADOLUYA GELDİKTEN SONRA GİRİT BÖLGESİNDE OSMANLI İMPARATORLUĞU HAKİMİYETİNDE YAŞAMIŞLARDIR. ANNE TARAFI ÖZ TÜRKLERDEN OSMANLIOĞULLARINDANDIR.
TÜRK OLMASI İLE GURUR DUYAN VOLKAN TEMİZ HZ. MUHAMMED (S.A.S.) VE MUSTAFA KEMAL ATATÜRK HAYRANIDIR.
5 YABANCI DİL BİLMEKTE YAZMAKTA VE KONUŞMAKTADIR. İLK VE ORTA ÖĞRETİMİNİ KAYSERİ'DE TAMAMLAYAN YAZAR,
LİSE 1. SINIFI KAYSERİ LİSESİ'NDE BİTİRMİŞTİR. KREDİLİ SİSTEMDE ÇALIŞAN AYDIN LİSESİNDEN 1995 YILINDA MEZUN OLAN YAZARIMIZ; 1997 YILINDA ÖSS VE ÖYS SINAVLARINDA BAŞARILI OLARAK EGE ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİNİ KAZANMIŞTIR.
ASLINDA İSTEDİĞİ BÖLÜM MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK BİLİMİ BİLKENT, ODTÜ ÜNİVERSİTELERİ İKEN MADDİ GÜCÜ YETMEMİŞ, AYRICA SINAV BARAJ PUANI ÇOK YÜKSEK OLMASI NEDENİ İLE BU BÖLÜMÜ OKUMASI NASİP OLMAMIŞTIR.
ZİRAAT FAKÜLTESİNDE GERÇEKTEN HAYATININ MESLEĞİ OLDUĞUNU GÖRMÜŞ VE DOĞA BİLİMLERİ İLE UĞRAŞMANIN NE KADARDA KEYİFLİ OLDUĞUNU ANLAMIŞTIR. YAZAR VOLKAN TEMİZ HAYATININ BİR DÖNÜM NOKTASI OLAN ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ MESLEĞİNİ GELİŞTİRMEK VE BİLGİ HAZİNESİNİ GENİŞLETMEK AMACI İLE ÇOK DEĞERLİ PROFESÖRLER İLE GÖRÜŞME FIRSATI BULMUŞ VE EGENİN TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK KÜTÜPHANELERİNDEN BİRİ OLAN EGE ÜNİVERSİTESİ KÜTÜPHANESİNDE BİRÇOK DEĞİŞİK BİLİMSEL ALANDA ARAŞTIRMA VE İNCELEME YAPMA FIRSATI BULMUŞTUR. EGE ÜNİVERSİTESİ KÜTÜPHANESİNDE YÜZLERCE KİTAP OKUYAN YAZAR VOLKAN TEMİZ BİR GÜN İLERİDE İNSANLIĞA BİLİMSEL KONULARDA HİZMET VEREBİLMEK İÇİN, KENDİNİ İNSANLIĞA ADAYARAK VE İNSANLARA FAYDALI BİLİMSEL BİLGİLER SUNABİLMEK İSTEMİŞTİR. BİLGİNİN NE KADARDA DEĞERLİ OLDUĞUNU İLİMİN NASIL UÇSUZ BUCAKSIZ ENGİN BİR DENİZ OLDUĞUNU BURADA ANLAMIŞTIR. İNSANLARA BİLİMSEL BİLGİYİ PAYLAŞABİLMENİN, İNSANLIĞA YARARLI İŞLER YAPABİLMENİN NE KADAR DA DEĞERLİ BİR OLGU OLDUĞUNU, BİLGİNİN NE KADAR DA DEĞERLİ OLDUĞUNU ANLAMIŞTIR. BÜTÜN BU KIYMETLİ OLUŞUMLAR SONUCUNDA AKADEMİK YAZAR OLMAYA KESİNLİKLE KARAR VERMİŞTİR. OKUDUĞU VE İNCELEDİĞİ BÜTÜN BİLİMSEL KİTAPLARDA YARADAN ALLAH'IN NE KADAR DA GÜÇLÜ VE KUDRETLİ OLDUĞUNU, ALLAH'IN SAHİP OLDUĞU İLMİN NE KADARDA GENİŞ OLDUĞUNU HAYRETLER İÇERİSİNDE GÖRMÜŞTÜR.
ALLAH'I PEYGAMBERİ DAHA İYİ ANLAYABİLMEK İÇİN KUTSAL KİTABIMIZ KURAN-I KERİM 'İ BAŞTAN SONA TÜRKÇE TERCÜMESİNİ HAYRANLIKLA OKUMUŞ ALLAH'IN İNSANLIĞA SUNDUĞU DEĞERİ, NİMETLERİ VE GÜZELLİKLERİ BİR KEZ DAHA ANLAMA VE KEŞFETME ZEVKİ YAŞAMIŞTIR.
YAZARIN İLK YAZDIĞI KİTABI BİTİRME TEZİ OLAN "ENDÜSTRİYEL ATIKLARIN GÜBRE OLARAK BİTKİLERDE DEĞERLENDİRİLMESİ" KONUSUDUR. SAYIN PROFESÖR DOKTOR MÜZEYYEN SEÇER VE SAYIN PROFESÖR DOKTOR MUZAFFER ÇENGEL'İN DEĞERLİ BİLGİLERİ IŞIĞINDA VE 58 ADET KAYNAK KİTAP ARAŞTIRMASI SONRASINDA BU GÜZEL 100 SAYFALIK İLK KİTAP VOLKAN TEMİZ TARAFINDAN YAZILMIŞ OLDU. EGE ÜNİVERSİTESİ'NDE BİLİMSEL KONULARDA ARAŞTIRMA VE İNCELEMELERİN YAPILDIĞI EBİLTEM KURUMUNDA HER HAFTA SALI GÜNLERİ YAPILAN EĞİTİM IŞIĞI BİLİMSEL TOPLANTILARINA KATILAN YAZAR 185 FARKLI OTURUMDA BULUNMUŞTUR.
TEZ SUNUMUNU ÜNİVERSİTE YÜKSEK ŞURASI HUZURUNDA BAŞARI İLE TAMAMLAYAN VOLKAN TEMİZ, MADDİ SIKINTILARDAN DOLAYI DEĞİŞİK İŞLERDE ÇALIŞMA İMKANLARI BULMUŞTUR. O DÖNEMLERDE İNTERNET YENİ TÜRKİYE'DE BAŞLADIĞI İÇİN PROFESÖR HOCASININ DESTEĞİNDE İNTERNET KAFE İŞLETMECİLİĞİ YAPMIŞTIR.
ÜNİVERSİTE HARÇLIĞINI HEP ÇALIŞARAK ÇIKARAN YAZARIMIZ, BİLİMSEL YAZILAR VE YENİ ÇIKAN AKADEMİK YAZILARI TAKİP ETMEYE HEYECANLA DEVAM ETMİŞTİR. İNGİLİZCE EĞİTİM GÖRDÜĞÜ İÇİN DEĞİŞİK YABANCI KİTAPLARDAN TÜRKÇE TERCÜMENLİK YAPMIŞTIR. BİLGİSAYAR PROGRAMLARI VE YAZILIMLARI KULLANMAYI ÇOK İYİ BİLEN YAZAR; ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE İNGİLİZCE'DEN TÜRKÇE'YE TERCÜMANLIK YAPARAK GEÇİMİ SAĞLAMIŞTIR.

2001 YILINDA ÜNİVERSİTE HAYATINA DEVAM EDERKEN BİR YANDAN DA DEĞİŞİK İŞ TEKLİFLERİ ALAN YAZAR, YENİ KURULAN BİR İLAÇLAMA ŞİRKETİNE İLGİ DUYARAK İLAÇLAMA İŞİNE BAŞLAMIŞTIR. 3 YIL İLAÇLAMA ŞİRKETİNDE ÇALIŞAN YAZAR BU SÜRE BOYUNCA MESLEKİ ALANDA KENDİNİ GELİŞTİRMİŞ ÜNİVERSİTE KARİYERİNİ 3 YIL DURDURMUŞTUR.

BU ZAMAN İÇİNDE ŞİRKET YÖNETİMİNİN NASIL YAPILDIĞINI EKSİKSİZ ÖĞRENMİŞTİR.

İLAÇLAMA ŞİRKETİNDE BİZZAT ÇALIŞAN YAZARIMIZ SIRTINA POMPA ALMAKTAN HİÇ GOCUNMAMIŞ GECE GEÇ SAATLAERE KADAR İLAÇLAMA İŞİ YAPMIŞTIR.

AYNI ZAMANDA KAZANDIĞI BİRÇOK BİLGİYİ KİTAP HALİNDE YAZAN YAZARIMIZ, İLAÇLAMA ŞİRKETİNDE ÇALIŞAN PERSONELE DETAYLI EĞİTİMLER VERMİŞTİR.

EĞİTİMİN BİR İNSAN İÇİN NE KADARDA VAZGEÇİLEMEZ BİR KONU OLDUĞUNU, ALLAH'IN İNSANLIĞA VERDİĞİ AKLIN NASIL OLUMLU KULLANILACAĞI? EĞİTİM ŞART SLOGANI İLE HAYATIN NASIL KALİTELİ BİR ŞEKİLDE DEVAM EDEBİLECEĞİNİ, EĞİTİMSİZ, CAHİL KALMIŞ BİR İNSANIN KOCAMAN BİR HİÇ OLDUĞUNU AÇIK VE NET BİR ŞEKİLDE YAZARIMIZ GÖRMÜŞTÜR.

2004 YILINDA BAŞARI İLE EGE ÜNİVERSİTESİNDEN MEZUN OLAN VOLKAN TEMİZ ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ DİPLOMASINI EGE ÜNİVERSİTE DEKANI PROF.DR. SEMİH ERKAN VE REKTÖR PROF. DR.ÜLKÜ BAYINDIR ELİNDEN TESLİM ALMIŞTIR.

MEZUNİYETİ SONRASINDA BODRUM VE MARMARİS'DE TURİZM SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMA FIRSATI BULAN YAZAR, PERSONEL EĞİTİMLERİ VE MESLEKİ KAZANIMLAR, ŞİRKET YÖNETİMİ, OTEL YÖNETİMİ, SANİTASYON VE HİJYEN İLE SAĞLIKLI GIDA YÖNETİMİ, LİDERLİK EĞİTİMLERİ, FİNANS EĞİTİMLERİ, ENTEGRE ZARARLI CANLI YÖNETİMİ, İLAÇLAMA HİZMETLERİ ŞİRKET YÖNETİMİ, PERSONEL EĞİTİMLERİ VE YÖNETİMİ, ISO 9001 VE ISO 14001 TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ EĞİTİMİ VE DENETİMİ, HACCP EĞİTİMLERİ ALANINDA KIYMETLİ ÇALIŞMALARDA BULUNMUŞTUR.

O YILLARDA KODLAMA, DEĞERLİ BİLGİ İÇEREN VERİNİN SAĞLANMASI, DEPOLANMASI, SAKLANMASI İHTİYAÇ DUYULAN BİLGİYE HIZLICA YENİDEN ULAŞILMASI ZOR OLDUĞUNDAN DİJİTALLEŞME SÜRECİNE ZOR DA OLSA AYAK UYDURMAYI BAŞARMIŞTIR. KAZANDIĞI BÜTÜN BİLGİ BİRİKİMİNİ GOOGLE ŞİRKETİ İLE TANIŞINCA GOOGLE VERİ DEPOSUNA TAŞIMAYA KARAR VERMİŞTİR. 2010 YILINDA GOOGLE ŞİRKETİNİN KURDUĞU GOOGLE KİTAPLAR DA YER ALMAYA BAŞLAMIŞTIR.

İLK OLARAK GOOGLE BLOG SİTELERİ İLE 2005 YILINDA KİTAP YAZMAYA BAŞLAYAN ZİR. MÜHENDİSİ VOLKAN TEMİZ'İN BUGÜN HALİ HAZIRDA 1000 ADET ELEKTRONİK KİTABI BULUNMAKTADIR.

2005 YILINDA EKİM AYINDA VATANİ GÖREVİNİ YAPMAK İÇİN MUŞ MALAZGİRT'E GİDEN YAZAR. BİRÇOK İNSAN İLE TANIŞMA FIRSATI BULDU. ASKERLİĞİN ÖNEMİNİ, VATAN SEVGİSİNİ, VATANIN NE OLDUĞUNU ASKERDE ANLAYAN YAZAR, VATAN İÇİN NE YAPMALIYIM? SORULARINA HEP "VATAN İÇİN HEP ÇALIŞMALIYIM" YANITINI VERMİŞTİR. 2005 YILI SOĞUK BİR MALAZGİRT 16 ŞUBATI SABAHI SAAT 03:00-05:00 NÖBETİNDE İKEN VATANA MİLLETE HAYIRLI BİR İNSAN OLABİLMEK İÇİN VOLKAN TEMİZ AYDIN'DA KENDİ ŞİRKETİNİ KURMAYA KARAR VERDİ. 6 AYLIK KISA DÖNEM ASKERLİĞİNİ SOĞUK BİR KIŞ GÜNÜ BİTİRDİKTEN SONRA, AYDIN DA Kİ EVİNE DÖNDÜ, ANNE VE BABASININ DESTEĞİNDE AYDIN DA KENDİ BİRİKİMLERİNİ VE ÖZ KAYNAKLARINI KULLANARAK VOLKAN ZİRAAT ŞİRKETİNİ KURDU.

AYDIN 'DA 15 YILDIR VOLKAN ZİRAAT ŞİRKETİNDE ÇALIŞMA VE İŞ HAYATINA GENEL MÜDÜR OLARAK HALEN DEVAM EDEN YAZARIMIZ, YAZMAYA DEVAM ETTİĞİ ELEKTRONİK KİTAPLARI İLE OKUYUCULARINDAN BEĞENİ TOPLAMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.

SAYIN YAZARIMIZ ZİRAAT MÜHENDİSİ VOLKAN TEMİZ'İN BİYOGRAFİSİNİ İLGİ İLE OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

AUTHOR VOLKAN TEMIZ AUTOBIOGRAPHY

OPENING THE WORLD IN KAYSERİ IN 1978, VOLKAN TEMİZ ASLEN MEMLEKETİ IS A REGISTERED T.C. IN TOKAT RESADİYE TURKEY DISTRICT. CITIZEN. THE ANATOLIAN ANATOLIA ARE THE GİRİTLİOĞULLARI IMMIGRANTS FROM THE Crete.
THE OTTOMAN EMPIRE IN THE CRETE REGION AFTER THE FATHER'S COME TO ANATOLIA BY MONGOLIA-KYRGYZSTAN THEY LIVED UNDER THEIR RULE. His mother's side is from the Ottoman Turks, the Ottomans. PROUD OF BEING TURKISH.
VOLKAN TEMİZ HZ. MUHAMMED (S.A.S.) AND MUSTAFA KEMAL ARE FANS OF ATATÜRK. SPEAKS AND WRITES 5 FOREIGN LANGUAGES. THE AUTHOR COMPLETED ITS PRIMARY AND SECONDARY EDUCATION IN KAYSERİ, HIGH SCHOOL FIRST GRADE FINISHED AT KAYSERİ HIGH SCHOOL. GRADUATED IN 1995 FROM AYDIN HIGH SCHOOL WORKING IN THE CREDIT SYSTEM OUR AUTHOR; In 1997, SUCCESSFULLY AT OSS AND OYS EXAMS AND WAS RECEIVED EGE UNIVERSITY FACULTY OF AGRICULTURE. Actually REQUESTED DEPARTMENT MOLECULAR BIOLOGY AND GENETIC SCIENCE BİLKENT METU UNIVERSITIES WHILE IT WAS NOT ENOUGH, IT WAS NOT HAPPENED TO READ THIS SECTION BECAUSE THE EXAM DAM POINT IS TOO HIGH.

IN THE FACULTY OF AGRICULTURE, HAS REALLY SEEN THAT HIS LIFE IS A PROFESSION AND HOW MUCH DOES YOU STUDY WITH NATURAL SCIENCES?
UNDERSTANDING THAT THEY WERE PLEASANT. AUTHOR VOLKAN'S PROFESSION IN AGRICULTURAL ENGINEERING, WHICH IS A TURNING POINT IN CLEAN LIFE
HAVE THE OPPORTUNITY OF MEETING WITH HIGHLY VALUABLE PROFESSORS TO DEVELOP AND EXPAND THE EXPANSION OF KNOWLEDGE AND AEGEAN
TURKEY'S LARGEST ONE OF MANY DIFFERENT SCIENTIFIC LIBRARY THE FIELD OF EGEAN UNIVERSITY LIBRARY in HAS THE OPPORTUNITY TO MAKE RESEARCH AND EXAMINATION.
VOLKAN TEMIZ AGRICULTURAL ENGINEERING DIPLOMA, GRADUATED FROM EGE UNIVERSITY WITH SUCCESS IN 2004 EGE UNIVERSITY DEAN PROF.DR. SEMİH ERKAN AND RECTOR PROF. DR.ÜLKÜ BAYINDIR DELIVERED BY HAND.
AUTHOR, PERSONNEL TRAINING AND PROFESSIONAL ACHIEVEMENTS WHO HAVE THE OPPORTUNITY TO WORK IN THE TOURISM SECTOR IN BODRUM AND MARMARIS AFTER THEIR GRADUATION,
COMPANY MANAGEMENT, HOTEL MANAGEMENT, SANITATION AND HYGIENE AND HEALTHY FOOD MANAGEMENT, LEADERSHIP TRAININGS, FINANCE TRAININGS,
INTEGRATED HARMFUL LIVE MANAGEMENT, PHARMACEUTICAL SERVICES COMPANY MANAGEMENT, PERSONNEL TRAINING AND MANAGEMENT,
ISO 9001 AND ISO 14001 TOTAL QUALITY MANAGEMENT TRAINING AND SUPERVISION HAS BEEN MADE IN PRECIOUS STUDIES IN THE FIELD OF HACCP TRAININGS.
In those years, ENCODING, PROVIDING DATA CONTAINING VALUABLE INFORMATION, STORING, AND RAPIDLY REACHING THE INFORMATION THAT NEEDED TO BE STORED
BECAUSE IT IS DIFFICULT, ALWAYS HARD TO FOLLOW THE DIGITALIZATION PROCESS. WHEN THE GOOGLE COMPANY MEETS ALL THE KNOWLEDGE
HAS DECIDED TO MOVE IT TO GOOGLE DATA STORAGE. IN 2010, GOOGLE BOOKS FOUNDED BY THE GOOGLE COMPANY WERE INCLUDED.
WHICH BEGAN WRITING BOOKS IN 2005 WITH THE GOOGLE BLOG SITES AS THE FIRST. 1000 UNITS OF AGRICULTURAL ENGINEER VOLKAN TEMİZ
THE ELECTRONIC BOOK IS AVAILABLE.
WRITTEN TO MUŞ MALAZGİRT TO DO HIS PATIENCE IN OCTOBER 2005. HAVE THE OPPORTUNITY TO MEET WITH MANY PEOPLE.
UNDERSTANDING THE IMPORTANCE OF MILITARY SERVICE, LANDSCAPE LOVE, WHAT IS A CITIZEN IN MILITARY, WHAT SHOULD I DO FOR THE CITIZEN? YOUR QUESTIONS ALWAYS "I SHOULD WORK FOR THE VATAN ALWAYS"
HAS ANSWERED. In order to be a benevolent human being to the CITIZEN NATION, WHEN A COLD MALAZGIRT IS ON THE MORNING OF 16 FEBRUARY, 03: 00-05: 00.
VOLKAN HAS DECIDED TO ESTABLISH ITS OWN COMPANY IN CLEAN AYDIN. 6 MONTHS SHORT TERM MILITARY SERVICE AFTER FINISHING A COLD WINTER DAY,
AYDIN RETURNED TO HIS HOME AND WITH THE SUPPORT OF HIS MOTHER AND FATHER, AYDIN FOUNDED THE VOLKAN AGRICULTURE COMPANY BY USING ITS OWN LEARNING AND OWN RESOURCES.
OUR AUTHOR, WHO HAS BEEN WORKING AND WORKING IN THE VOLKAN AGRICULTURE COMPANY FOR 15 YEARS IN AYDIN AND AS A GENERAL MANAGER, WILL CONTINUE TO WRITE WITH THE ELECTRONIC BOOKS CONTINUES TO COLLECT LIKES FROM READERS.
DEAR EDITOR AGRICULTURAL ENGINEER THANK YOU FOR READING THE BIOGRAPHY OF VOLKAN TEMİZ WITH INTEREST.

Copyright © 2021 Volkan Ziraat ® Mühendislik Danışmanlık Eğitim İLÇ. HİZ. TİC.


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.