Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Yin Duruşlar

Yin Duruşlar

Yin Duruşlar

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Paloma Yayınevi
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 2789785995791 | Format : Epub

Yoga uygulamasında durağan ve çoğunlukla yer duruşlarını içeren çalışma Yin, daha çok kas gücüne dayalı, daha dinamik hareketli çalışmalar Yang'dır. Yin Yoga, hareketli kasları tamamen rahat bırakarak ve duruşta 3-5 dakika ve bazen daha fazla hareketsiz beklenerek yapılır. Bunun ardındaki teori, kasları mümkün olduğu kadar pasif bir şekilde muhafaza ederek sabit kalmaktır. Yaşlandıkça daha da sertleşen ve hareketsizleşen, hareket kapasitesi azalan bağ dokuları esneterek, açarak ve gererek rahatlatır.

Yin Yoga, yaşınız, gücünüz, esneklik seviyeniz ne olursa olsun her zaman uygulanabilecek bir yoga çalışmasıdır. Zihinsel ve duygusal beden üzerinde yaptığı olumlu etkilerinden dolayı farkındalığı yükselten bir çalışmadır.

Deneyimli yoga eğitmenleri Özlem Göçek ve Açelya Eren'in hazırladığı Yin Duruşlar e-kitabı, yin yoga hakkında bilgi sahibi olmak ve uygulamak isteyenler için hazırlanmış bir rehber. Kitabın sonunda verilen 10 farklı seri ile dengeli bir hareket akışı sağlayabilir, yin yoga uygulamalarınızı geliştirebilirsiniz.

Sayfa Sayısı: 156

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Paloma


Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!