Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Yıkım

Yıkım

Yıkım

Yayınevi : Nitel Yayınevi
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230003938515 | Format : Epub

Tanımadığınız birinin başından geçenleri doğru tahmin edebilir misiniz? Bir meczubun mesela?
Bir meczup unutmaz. Biz normal insanlar unutmakta ustayken bir meczubun en büyük sorunudur unutamamak, en büyük yıkımıdır geride bırakamamak. Doğru zamanda doğru yerde olma kanısı yaratsa da, bazı olaylar öyle bozar ki insanın saatini, bir dakika öteye gidemez. Döner durur aynı düşüncelerin etrafında.

Değerli Hikayeler Girişimi Nedir?

Her insan kendi kişisel hikayesini yazmaya çalışır. Her küçük hikaye bir yerden bir diğerine bağlanır ve bu ağ büyüyerek çok daha güçlü bir hikayeyi oluşturur. İşte biz bu büyük hikayeye “hayat” deriz. Tüm bu karmaşanın içinde insanlar, çoğu zaman hikayelerinin kimin hikayesine etki ettiğini, kimin hayatına dokunduğunu bilmeden yaşamaya devam eder: Değerli Hikayeler Girişimi hariç... Nitel Yayınevi olarak başlattığımız 'Değerli Hikayeler Girişimi' ile hepsi birbirinden farklı tarzlarda ve farklı yazarlara ait kısa hikayeleri, siz değerli okuyuculara sunuyoruz.

Bu hikayelerden elde edilen gelir ile Türkiye'deki çocukların eğitim ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Böylece burada sadece bir hikaye okumakla kalmıyor; ülkenin farklı köşelerindeki onlarca çocuğun hikayesine de dokunmuş oluyorsunuz. Sizlere yeni hikayeler sunarken, bir yandan da bazen küçük bir çocuğun okuyacağı yeni bir çocuk hikayesine; bazen ise üniversiteye hazırlanan bir gencin gerçek yaşam hikayesine dokunuşta bulunuyoruz. Onların yüzünde bir gülümseme oluşturmak, fırsat eşitsizliği ile mücadele etmek için uğraş veriyoruz.


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.