Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


ZAMAZİNGOLAR :TATİLDE
ZAMAZİNGOLAR :TATİLDE

ZAMAZİNGOLAR :TATİLDE

Yazar: Ogün Sakız
Yayınevi : Ogunsakiz
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 1230004171942 | Format : Epub

ZAMAZİNGOLAR :TATİLDE E-Kitap Açıklaması

Belgesel tadında başlar film girişte bir soğuk duman yada kumlar kameranın önünde toz duman gibi geçer diş sesten gelen sesle birlikte kamera ilerler (ogün ile alperin küçüklüyü gibi geçer)

Ses “Zamazingolar kışın sıçak yazın ise soğuk yerlerde yaşarlar bazen korkarlar bazen ise gülerler ama her zaman ziplarlar onlar bir amozon hayvanlarıdır. Hikayeleri her zaman mutsuzdu dünyaları bazen var bazen yoktu onlar için son umut büyümeleriydi ( dişses konuşurken kamera sağlı solu geçerek denilenleri gösteriri küçüklüğü) .. sizlere belgesel anlatacak halımız yok işimiz komedi iyi seyirler“

“Bazen korkular komediğe dönüşebilir hikayelerde her zaman şişmanlar film başlarken ölür bizim hikayemizde şişmalar ana karakterdir onlar ölmez öldürür... “

Ogün yatagında yatarken rüyasına dalar kamera (bir sokak ortasi ogün yerde dizlerinin üstünde alperin elinde silah ogünü vurmaya hazırlanır)


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.