Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Zombi Tuzağı-Uyanış

Zombi Tuzağı-Uyanış

Zombi Tuzağı-Uyanış

9/10 - 3 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Murat Kömür
Yayınevi : Akis Kitap
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 2789788611425 | Format : Epub

İsviçre ile İtalya sınırındaki Alp dağlarında bulunan bir mumya bilim insanlarını hayrete düşürmüştü. Kalın bir buz tabakasının altında neredeyse hiç bozulmadan duran bir erkek cesedi vardı. Dünya bu haberle sarsılmış, bilim dünyası bu mumyanın peşine düşmüştü. Oysa bilim insanlarının bilmediği başka şeyler de vardı.      

Milattan önce Nil Nehri kıyısında doğan Ötzi albino hastası olduğu için kurban edilmek istenmişti. Annesiyle beraber birçok engeli aşan Ötzi'nin başı dertten kurtulmuyordu. Çölleri, dağları, denizleri aşmış ama kaderinden kaçamamıştı. Buzlar üzerinde kaderine teslim olurken elbette onun son bir isteği vardı ve bu isteği yerine getirilmeden kimseye huzur vermeyecekti.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 


Yorumlar 3

BAYILDIM

O nasıl bir maceraydı be!

26.03.2018

Bence Türkiye'nin en iyisi!

Okuyup okuyabileceğiniz en sürükleyici roman diyorum.

05.11.2016

Bu Romanın Filmi Harika Olur

Kitap fuarından aldığım bu roman okuyanı maceradan maceraya sürüklüyor. Ben okurken sinema filmi izliyormuş gibi etkilendim. Bence filmi yapılmalı.

04.11.2016

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız