Elektronik Ürünlerle Eğlenceyi Keşfe Çık

Elektronik Ürünlerle
EĞLENCEYİ KEŞFE ÇIK!

Elektronik Ürünlerle Eğlenceyi Keşke Çık
Fotoğraf makineleri – Anıları ölümsüzleştirin!

Fotoğraf makineleri –
Anıları ölümsüzleştirin!

Fotoğraflar; ailece çıkılan yolculuklardan sevdiğinizle gittiğiniz tatillere mezuniyet gibi unutulmaz heyecanlara hayatınızın pek çok anının en yakın tanığı... Profesyonel fotoğraf makineleri ile hobinizi bir adım öteye taşıyabilir; yarı profesyonel fotoğraf makineleri veya dijital fotoğraf makineleri ile usta fotoğraflar çekmeye adım atabilir; şipşak fotoğraf makineleri ile de keyifli anları yakalayabilirsiniz. Kendinize en uygun fotoğraf makinesini seçip anılarınızı ölümsüzleştirmek için dr.com.tr avantajlarını kaçırmayın.

Oyun konsolları –
Eğlenceye ara verme!

Üzerinden yıllar geçse de asla vazgeçilemeyen Playstation bazı şeylerin yaşının olmadığının en güzel ispatı. Ps3 oyunları ya da gelişmiş Playstation 4 oyunları... Aradığınız her türlü seçeneği Dr.com.tr’de bulabilirsiniz. Oyun oynarken arkadaşlarınızla güzel anları paylaşabilir; ya da bu zevki kendi başınıza sonuna kadar çıkarabilirsiniz. İyisi mi siz daha fazla beklemeyin ve Playstation fiyatlarına göz atarak kendinize uygun seçenekleri değerlendirin.

Oyun konsolları – Eğlenceye ara verme!
Kulaklıklar – Müziğin sesini aç!

Kulaklıklar –
Müziğin sesini aç!

İster evden işe giderken olsun ister sabah koşusu sırasında, isterseniz de ders çalışırken... Günün her anında şehrin gürültüsünden uzaklaşmak ve keyiflenmek için müzik hep sizinle. Farklı beklentilere uygun, farklı kulaklık modelleri de bunun için var. Kablosuz kulaklık modellerinden klasik kulak içi kulaklıklara bluetooth kulaklık seçeneklerine dr.com.tr’deki en iyi kulaklık alternatifleri arasından yapacağınız seçimle müzik keyfini tam da dilediğiniz gibi yaşayabilirsiniz.

Pikaplar –
Nostalji sevenler

90’larda kasetçalar vardı, sonra CD’ler geldi, derken içine şarkı yükleyebildiğiniz müzik çalarlar… Müzik dinleme alışkanlıklarımız gelişen teknoloji ile yeni boyutlar kazanadursun yine de pikapların yerini hiçbir şey değiştiremedi. Bilhassa nostalji severlerin vazgeçemediği pikap modelleri ilerleyen teknolojiye rağmen has büyüsünü asla yitirmiyor. D&R pikap dinlemekten hoşlananlar için farklı özellikte modelleri bir araya getiriyor ve en avantajlı pikap fiyatlarını sunarak evlerinize nostaljiyi taşıyor.

Pikaplar – Nostalji sevenler
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.