Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Etkileyici Yeni Yıl Mesajları | D&R

ETKİLEYİCİ YENİ YIL MESAJLARI

Yeni bir yılın en heyecan verici yanı beraberinde getirdiği umutlar ve gerçekleştirilmesi düşünülen planlar. Bu iyi niyetli dileklerin bir diğer özelliği ise her birinin aynı zamanda yeni bir başlangıcın eşiğindeyken bizlere motivasyon kaynağı olması. Üstelik bu sadece kendimiz ile sınırlı bir durum değil; sevdiğimiz insan, ailemiz, yakın dostlarımız, iş arkadaşlarımız için de benzer temennilere sahip olmamızdan doğal bir şey olmasa gerek! İşte yeni umutların yeşerdiği bu özel günde yanımızda olsunlar ya da olmasınlar sevdiklerimize bu temennileri en içten şekilde hissettirecek birkaç cümle söylemek, düşündüğünüzden çok daha anlamlı olabilir. Yeni yıl mesajları sevdiklerinize edeceğiniz bir armağana iliştirilmiş de olabilir, telefon ya da mail üzerinden de, direkt sözlü olarak da... Önemli olan bu yılbaşı mesajları sayesinde mesajı gönderdiğiniz kişiye iyi dileklerinizi sunmak ve ona yanında olduğunuzu hissettirmek. 2019 yeni yıl mesajları için hala vakit varken, mesaj yazmak konusunda nelere dikkat edilmesi gerekir bir gözden geçirelim.

Etkileyici Yeni Yıl Mesajları | D&R

Yeni yıl mesajını kim için yazıyorsunuz?

Yeni yıl dilekleri sadece en yakınımızdaki insanlar, sevgilimiz ya da ailemiz için değil, dostlarımız ve iş arkadaşlarımız için de yazdığımız notlar olabilir. Bu dilekleri kime sunmak içinizden geliyorsa ona uygun bir mesaj yazmaya da özen göstermek gerek. Öncelikle sevgiliye yeni yıl mesajı yazacaksanız, onu ne kadar sevdiğinize ve gelecek yılda da birlikte olma arzunuza değindiğiniz bir mesaj yazabilirsiniz. Çok da kısa bir mesaj yazmak istemiyor ve sevgiliye uzun yeni yıl mesajı nasıl yazılır diyorsanız, bu konuda tavsiyeler ikinizin ortak anlarından birinden bahsettiğiniz ya da ikiniz için de özel olan bir film, yazar ya da kitap varsa oradan alıntı yaptığınız, edebi açıdan daha zengin bir mesaj yazmak olabilir.

Etkileyici Yeni Yıl Mesajları | D&R

Eğer söz konusu anne babanız ise yeni yıl tebrikleri aynı zamanda şükran da içermeli. Hayatınızın her döneminde yanınızda olan, elinizi tutan, tüm dertlerinizin ortağı anne babalarınıza duyduğunuz minneti ve hayatınızda olmalarından dolayı ne kadar mutlu olduğunuzu dile getirdiğiniz bir mesaj yazabilirsiniz. Yakın dostlarımız aynı zamanda en yakın sırdaşlarınız, beraber güldükleriniz, beraber ağladıklarınız diye düşünürsek bir teşekkürü de onlar hak ediyor elbette. Aranızdaki samimiyet seviyesine göre eğlenceli yeni yıl mesajları yazmak da tamamen yaratıcılığınıza ve espri kabiliyetinize kalmış. Öte yandan yeni yıl kutlama mesajları sadece yakın çevrenizle sınırlı değil. Kurumsal yeni yıl mesajları da gelecek yıla dair temennilerin ve büyüme hedeflerinin ya da işte başarının çokça vurgulandığı görece daha resmi ve cesaretlendirmeye yönelik içerikler olmalı.

Etkileyici Yeni Yıl Mesajları | D&R
Etkileyici Yeni Yıl Mesajları | D&R

İlham olacak kitaplar

Birbirinden samimi yeni yıl dilekleri içinden mesajı ulaştırmak insan için en uygun olanın hangisi olduğuna karar vermek size kalmış. En güzel yeni yıl mesajları içinde gidip gelirken mesajı karşınızdaki kişinin hayattan ne istediğini de gözden geçirerek yazmalısınız. Eğer sıradan bir mutlu yıllar mesajı ile kısıtlı kalmak istemiyorsanız birlikte geçirdiğiniz zamanlara dair detaylar hatırlamak da en büyük yardımcınız olacaktır.

Senenin bitmesine sayılı günler kala 2019 yılbaşı mesajları nasıl olsa diye düşünmeye başladıysanız bu yönde ilham olacak pek çok kitabın var olduğunu da unutmayın.

Bin Kere Teşekkür Ederim kitabı içinde bin adet teşekkür yazısı içeriyor. Yani sevdiklerinize yeni yıla dair iyi dileklerinizi sunarken teşekkür de etmek isterseniz bu kitap en iyi yardımcınız olabilir. Yeni yıl mesajınızı tüm bir zamana yaymak isterseniz, Aşk ile İlgili Cevaplar kitabı doğru seçenek olacaktır. Biraz daha uhrevi bir kitap sunmak gerekirse Mesnevi’den Cevaplar kitabını önermek mümkün.

Etkileyici Yeni Yıl Mesajları | D&R
Etkileyici Yeni Yıl Mesajları | D&R
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.