Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Zeki Ökten Filmleri
Zeki Ökten Filmleri

Zeki Ökten Filmleri

Yönetmen: Zeki Ökten
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 8699943800376

Zeki Ökten Filmleri Film Açıklaması


Pehlivan
Karısı iki çocuğu ve yaşlı babasını geçindirmek için yaşam savaşı veren Bilal'in son umudu Libya ya işçi olarak gitmektir.Ne varki ,Bilal in sırası bir türlü gelmez.Bu kez Bilal baba mesleği olan pehlivanlıkta şansını deneyecektir.Ve Bilal Kırkpınar da ki yağlı güreşlere katılmak hazırlıklara başlar.Kırkpınar'da ki yağlı güreş çalışmaları sırasında pehlivanlık mesleğine de giderek yozlaştığını ve hile karıştığını görür ,yinede umudunu yitirmez.

Ses
Bir gün güneyde ki bir tatil köyüne genç bir adam gelir. Ürkek yüzünden geçmişin acılarını taşıyan bu suskun adamın 6 yılı hapiste geçmiş ve bu süre içinde gördüğü yaşadığı işkenceler nedeniyle bir kolu sakat kalmıştır. Sımsıcak insanlarla dolu sahil kasabasına , ailesiyle birlikte tatile gelen ve genç adamı sürekli uzaktan izleyen Serap ,bu yalnız adama büyük bir ilgi duyar .Bir süre sonra ,birbirlerine sevecenlikle yaklaşırlar.Ama bir gün genç adam duyduğu sesle irkilir;bu hapis günlerinde gözlerini bağladığı adamla cellatla ,terk edilmiş bir kilise harabesinde,trajik bir hesaplaşma başlar.

Düttürü Dünya
Ankara nın yoksul gecekondu semtlerinin birinde oturan Mehmet,geceleri pavyonda klarnet çalarak hayatını kazanmaktadır.Biri özürlü 3 çocuğu ve karısını geçindirebilmek için çeşitli ek işler yaparak yaşamını sürdürür.Oturduğu gecekonduyu,kayınbiraderi bir müteahhit'e satınca ,yaşamı iyice altüst olur

Yoksul
Ekonomik zorluklar içinde trajikomik olayların yaşandığı,büyük bir iş hanında çaycılık yapan " Yoksul" becerikli ve iyi niyet sahibidir.Onun bu saflığından yararlanan odabaşı ve çay ocağı sahibi süleyman her anlamda Yoksulu kullanmaktadır. Aynı iş hanında tekstil atölyesinde çalışan sevdiği kız ise onun saflığından ve temiz duygularından faydalanmakta ve diğer çalışanlara yaptığı gibi ondan da geri dönmeyen borçlar almaktadır. Ve bir gün bütün paralarla ortadan kaybolur.Handa iş yeri sahibi kerim bey yoksula akıl verir.Sonunda kader tüm rolleri değiştirecektir.

Kapıcılar Kralı
Saf görüntüsüne inat , cin fikirli Seyyid ( Kemal Sunal) büyük bir apartmanda kapıcılık yapmaktadır , ama işler öyle bir hal almıştır ki; yönetici ve apartman sakinleri de dahil artık Seyyid'in hizmetindedir.Disk Sayısı: 5


Süresi (dk): 428

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.