Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.Kampanya Kuralları

Kampanya dahilinde 31 Mart 2019 gün sonuna kadar GNÇ uygulamasından indirim kodları alınabilir.

İndirim sağlayacak olan kodlar sadece GNÇ mobil uygulamasındaki kampanya sayfasından alınabilir ve dr.com.tr’de tüm kategorilerde geçerlidir.

GNÇ mobil uygulamasından alınan indirim kodları ile dr.com.tr’de yapılacak 50 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL’lik indirim hakkı tanınır. İndirim kodları D&R mağazalarında kullanılamaz ve 7 Nisan 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya 2000 adetlik indirim kodu ile sınırlıdır.

Kampanyadan GNÇ uygulamasına giriş yapmış, Turkcell ve Turkcell’li olmayan 26 yaşın altındaki tüm kullanıcılar faydalanabilir.

Kampanyadan her kullanıcı kampanya süresi boyunca en fazla 1 kez yararlanabilir ve GNÇ mobil uygulamasından alınan kodlar kullanıcıya özeldir.

GNÇ uygulamasından alınan indirim kodlarından sağlanacak indirimler, dr.com.tr’de yer alan başka kampanya indirimleriyle birleştirilemez.


D&R kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Hemen Ürünleri İncele! 
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız