Neden dr.com.tr’den alışveriş yapmalısınız?

Neden dr.com.tr’den alışveriş yapmalısınız?

Güvenli online alışveriş

Mutlu Müşteri Deneyimi

Mutlu müşteri deneyimi

D&R’da mutlu bir müşteri deneyimi yaşamaya hazır mısınız? 20 yılı aşkın bir süredir müşterilerine bilgi ve eğlenceyi bir arada sunan bir marka olarak, güvenli ve iyi bir alışveriş deneyimi yaşamanızı önemsiyoruz

Edebiyattan bilime, tarihten felsefeye ve psikolojiye kadar çeşitli alanları kapsayan birçok kitabı bir araya getirirken; hobi & oyuncak, elektronik ve kırtasiye gibi ürün çeşitlerini de sizinle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Ayrıca 2000 yılından itibaren sunduğumuz online alışveriş deneyimiyle, milyarlarca ziyaretçiyi ağırlamaya ve milyonlarca ürün satışı gerçekleştirmeye devam ediyoruz!

Hızlı Sevkiyat

hızlı sevkiyat

Web sitemiz üzerinden satın almak istediğiniz tüm ürünlere en kısa zamanda sahip olabilmeniz adına çalışıyoruz. Böylece ürünlerinizi size olabilecek en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Buna göre;

• “Aynı gün teslimat” etiketi ile satın aldığınız tüm ürünler
(gün içerisinde saat 12:00’a kadar verilen siparişler) aynı gün içerisinde saat 18.00 – 23.00 arası;
• “Hızlı teslimat” etiketi ile alınan ürünler, satın aldığınız günden 1 gün sonra;
• “Standart teslimat” etiketiyle alınan ürünler ise 2 ila 4 gün içerisinde size ulaşıyor!

Güvenilirlik

Güvenilirlik

Orijinal ve Sertifikalı Ürün
Online alışveriş sitemiz olan dr.com.tr üzerinden aldığınız tüm ürünlerde, ulusal ve uluslararası güvenilirlik belgeleri (TSE, ISO, CE) bulunuyor. Böylece size, sadece orijinal ve kullanılmamış ürünlerin yer aldığı sitemiz üzerinden gönül rahatlığıyla alışveriş yapmak kalıyor.

Kişisel Verilerin Korunması
Müşterilerimizin tüm kritik verileri, güçlü altyapımızın koruması altında! Ayrıca SSL sertifikasına sahip olan web sitemiz, https güvenli bağlantı üzerinden hizmet veriyor. bu standartlara uyumluluğumuz ise bağımsız kurumlar tarafından düzenli olarak denetleniyor. Bu sayede tüm verileriniz, siber saldırılara karşı korumamız altına alınıyor.

3D Secure ile Güvenli Ödeme
Web sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde, 3D Secure ödeme seçeneği ile sizlere güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Böylece “Kartım bir başkası tarafından kullanılıyor mu?” düşüncesine kapılmadan, telefonunuza gelen bildirim kodu ile harcama onayı alarak alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Distribütör Garantili Ürün

distributör garantili ürün

Mağazalarımız veya www.dr.com.tr üzerinden alacağınız tüm ürünler, ister yerli isterse de yurt dışı menşeli olsun, kullanım garantisi ile birlikte sunuluyor.

Böylece satın aldığınız üründe herhangi bir bozulma veya arıza olması halinde size, söz konusu ürünü kolayca tamir ettirme imkanı doğuyor. Bunun için ise iki farklı seçenek bulunuyor:

D&R müşteri hizmetleri numarasını arayıp durumu bize bildirerek servis noktaları konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ya da ürününüzü uygun servis noktalarına ulaştırarak bizzat teslim edebilirsiniz.

Çözüm Odaklı
Müşteri Hizmetleri

Çözüm odaklı müşteri hizmetleri

Alışverişinizi ister mağazamızdan isterse de web sitemiz üzerinden yapın; güler yüzlü ve çözüm odaklı müşteri hizmetlerimiz sayesinde alışverişlerinizde, satın alma öncesi ve sonrası tüm sorularınızı detaylı bir şekilde yanıtlıyoruz. Siz de;

• 0(850) 266 37 37 iletişim numaralarından,

• bilgi@dr.com.tr üzerinden ya da

• D&R mağazaları aracılığı ile müşteri ve satış temsilcilerimize

ulaşabilir, tüm merak ettiklerinizin cevaplarını bulabilirsiniz.

Geniş Servis Ağı

geniş servis ağı

Satın aldığınız üründe herhangi bir bozulma veya arıza olması halinde size, söz konusu ürünü kolayca tamir ettirme imkanı doğuyor.
Bunun için ise iki farklı seçenek bulunuyor:

D&R müşteri hizmetleri numarasını arayıp durumu bize bildirerek servis noktaları konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Ya da ürününüzü uygun servis noktalarına ulaştırarak bizzat teslim edebilirsiniz.

Cayma Hakkı

Cayma hakkı

D&R’dan aldığınız herhangi bir ürünü, hiçbir gerekçe göstermeksizin 14 gün içerisinde kolayca iade edebilirsiniz. dr.com.tr üzerinden aldığınız kitaplarda herhangi bir yırtık veya basım hatası gibi beklenmeyen durumlar olması halinde, koşulsuz değişiklik yapma hakkınız mevcut.

Kitap dışı ürünlerde ise herhangi bir teknik sorun olması durumunda, değişiklik hakkınız bulunuyor. Değişim konularında daha detaylı bilgi almak için ise müşteri hizmetlerimiz sorularınızı yanıtlamaya her an hazır!

Müşteri Hizmetleri İletişim

müşteri hizmetleri iletişim

dr.com.tr Müşteri Hizmetleri İletişim: 
(0850) 266 3737 ve bilgi@dr.com.tr

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.