isbank

 
 Kampanya, İşCep ve İnternet Şubesi’nde 15 Ekim- 9 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan bireysel müşteriler yararlanabilecektir.

Kampanya döneminde bir defa olmak üzere toplam 100 TL ve üzeri  sepet tutarınıza  10 TL   indirim sağlanacaktır.

 Kampanya referans kodu İşCep veya İnternet Şubesi’ne Müşteri Numarası / TCKN ve Müşteri Şifresiyle giriş yapılarak “kampanyalar” sayfasından alınabilir.

 Kampanya dr.com.tr, D&R Android, IOS uygulamaları üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir. D&R Mağazalarında  geçerli değildir.

Kampanyadan ilk 5.000 müşteri yararlanabilecektir. Belirlenen kullanım adetlerine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulacaktır.

 Referans kodunu; ürünlerinizi seçtikten sonra "Ödeme" sayfasında yer alan indirim kuponu alanına giriş yaparak 16.11.2018 tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.

Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanabilir.

 Hediye kartı/çeki alımları ile hediye kartı/çeki kullanımları ile yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.     
     
Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

 Kampanya referans kodları paraya çevrilemez. Kullanım süresi dolan referans kodları yenileri ile değiştirilemez.

 İade durumunda, indirimli tutar üzerinden iade yapılır, bu alışveriş için kullanılan referans kodu daha sonra tekrar kullanılamaz.

Türkiye İş Bankası A.Ş ve Turkuvaz Müzik Kitap Mağ. Paz. A.Ş kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.   
 
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.