KARGOMsende, 60 yıllık basılı yayın dağıtım altyapısı ve tecrübesinden aldığı güvenle,  yeni nesil, hızlı ve güvenilir taşıma deneyimini yaşatmak için Kasım 2020'de İstanbul’da faaliyete başladı. Kısa sürede son teknoloji ile zenginleştirilmiş alt yapısını kullanarak sadece online satıcılara hizmet veren Türkiye’nin en etkin e-ticaret dağıtım modeli haline geldi. 2021 yılı itibari ile sektörün önde gelen e-ticaret firmalarına hizmet vermeye başladı. Ana hedefi, gönderileri güvenilir, zamanında, izlenebilir şekilde kolaylıkla alıcılara ulaştırmaktır.

KARGOMsende, uçtan uca teknolojik alt yapısı ile dağıtımdaki gönderiyi gerçek zamanlı ve konum tabanlı harita üzerinden canlı takip etme imkanı sunar.Tam otomatik operasyon merkezi ile gönderileri, kısa zamanda hatasız ve hızlı ayrıştırmayı sağlar. Özel yazılıma sahip el terminalleri ve rota optimizasyonu desteğiyle her an kontrol altında hızlı, eksiksiz ve tam zamanında teslimat gerçekleştirir. KONTROLbende mottosuyla dağıtımdaki gönderi için özel uygulama yüklemeye ihtiyaç olmadan alıcı mobil site üzerinden değiştirilebilir adres, zaman ve kişi  hizmeti sunar. Tahmini varış zamanı bildirimi ile tüm gün kargo beklemeye son verir. Alıcıların ve KARGOMsende okulundan sertifikalı dağıtım sorumlularının sağlığını ve gönderilerin güvenli teslimatını önemser. Tüm operasyonu buna göre şekillenmiş, güvene dayalı hizmet anlayışı ve alıcı memnuniyeti stratejisi ile kurgulanmıştır.

Üstelik, KARGOMsende bu ayrıcalıklı hizmetleri ve sürdürülebilir müşteri memnuniyeti önceliği ile Türkiye’nin 81 ilinde en etkin, yeni nesil e-ticaret dağıtım modeline sahip İLK ve TEK firmadır!


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.