Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


40 Ruh Çemberi
40 Ruh Çemberi

40 Ruh Çemberi

10/10 - 2 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Sema Deniz
Yayınevi : İmleç Kitap
Standart Teslimat
18 Ocak - 23 Ocak
* 125 TL üzeri bedava!
  • 125 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9786054262441

40 Ruh Çemberi Kitap Açıklaması


Her şeyin yeniden yazılacağı ve yaşanacağı günler başladı

Aslı, kendine yabancılaşarak geçirdi uzun yıllarını. Ancak psikiyatristler ve ilaçlarla katlanmaya çalıştığı evliliğinin ona yüklediği mutsuzluk kırılmak zorundaydı. Kendisine tahammülü kalmadığı, düşünmek hatta hissetmek istemediği bir dönemde, doktorunun önerisiyle önce ilaçları bıraktı. Sonra kocasından da ayrılarak bambaşka bir hayatın içinde buldu kendini. Bir dönüşüm, bir kendini yeniden keşfetme dönemiydi artık Aslı'nın yaşadıkları. Kendine şaşırarak şiir yazıyor, Mevlana'yla ilgili kitaplar okuyor ve muntazam bir şekilde Küçük Ayasofya Camii'ne giderek ibadet ediyordu.

Kendi öz niteliklerini yeniden keşfettiği, ruhsal bağlantılarını sağladığı ve tekâmül sürecini başlattığı, Yüce Âlemler ile irtibatlandığı böyle bir dönemde yolculuğuna tek başına devam edemezdi tabii. Bu yolculukta ona eşlik edecek kişiyi, yani Uğur'u da Küçük Ayasofya Camii'nde tanıdı. Dünyayı etkisi altına almış olan kötü güçlerin, yani Kronosların planları ise Koruyucular tarafından bozulacak ve Yüce Âlemler'in tesirleri yeniden tüm dünyaya ulaşacaktı. Kötüler sonsuza dek kaybedecek ve iyiler kazanacaktı mutlaka. Ama bunun için gidilmesi gereken yollar ve aşılması gereken engeller vardı önce. Bir dönüşüm ve kendini yeniden keşfediş romanı olan "KIRK", dönem dönem zayıflasa da insanın içinde hiç sönmeyen ışığa odaklanıyor. Cümleleri şiirin akıcılığından, yoğun metaforundan alıyor gücünü. Öyle ki adeta biri söylüyor roman kahramanı Aslı ise durmadan yazıyor, yazıyor… Bilmediğini bilmeye, görmediğini görmeye, anlamadığını anlamaya başlayınca büyü gerçekleşiyor adeta.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 214

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: İmleç Kitap

İlk Baskı Yılı : 2015

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.