Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Altüst Dergisi Sayı 11

Altüst Dergisi Sayı 11

Altüst Dergisi Sayı 11

Yazar: Kolektif
Yayınevi :

Altüst Dergisi

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 2789785974826


Derginin 11. sayısı Ocak ayında yayınlanıyor. Türk, Kürt, Ermeni ve Yahudi sosyalistlerin birlikte çıkarttıkları enternasyonalist dergi ALTÜST'te, birçok konu ve dosyaya yer veriliyor. Yayın politikası "Ulusalcı, Kemalist, milliyetçi, militarist, islamafobik, cinsiyetçi ve homofobik olmayan solun memleketteki ve dünyadaki gelişmeler karşısında yaklaşımını tartışmak, pekiştirmek" olarak belirlenen derginin omuncu sayısı yine dosyalarla ve teorik-tartışma yazılarıyla dopdolu.

Bu sayıda yer alan "Kadına Karşı Şiddet Özel Dosyası"nda Nil Mutluer, Elif Avcı, Zeren Göktan, Gülsüm Kav, Zozan Özgökçe ve Damla Yur gibi yazarların yazıları, "Gezi'nin Ardından" dosyasında Cihangir İslam, Selen Gülün, Tayfun Gürkaş, Eli Haligua, Şenol Karakaş, Tamar Nalcı, Özdeş Özbay ve Anıl Yüksel'in yazıları yer alıyor. Ve daha pek çok yazı, pek çok yazar var.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 64

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altüst Dergisi

Sayfa Sayısı : 64

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız