Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bereket

Bereket

Bereket

3/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Seda Diker
Yayınevi :

Librum Kitap

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786052305140

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

 

Ancak bazıları onu fark etmeden başkalarına kaptırır. 
Farkında olursak bereketi yeniden kazanabiliriz.

İstersek onu bilinçli olarak, eşimize ya da sevdiğimiz herhangi birine de devredebiliriz. O zaman bereketi sunduğumuz kişi bizim adımıza para kazanacaktır.
Vazgeçebiliriz elbette, yollar ayrılabilir, onu yeniden geri almayı unutursak bereket bizden kaçar. Binlerce yıldır unutulmuş ritüelleri uygulayıp bereketimizi geri alabiliriz.
Bereket de bir enerji olduğu için fizik kurallarına göre hareket eder. Duygularımız  ve cinsel enerjimizle yön bulur. Bu yüzden onu ölçebilir, istediğiniz şekilde kontrol edip yön verebilir ve hakimiyet kurabilirsiniz. 

Bu kitapta sıradan bir para kazanma hikayesi değil, unutulmuş önemli BEREKET ritüellerini bulacaksınız.  Sadece paranın değil, aşkın, ilişkilerin, duyguların ve bilginin de bereketine de erişeceksiniz.
Seda Diker ilk kez sadece sezgisel güç değil, analitik düşünme ve davranmayı seven tüm kadın ve erkekler için yazdığı bu kitapta, bilimsel araştırmalar ve mantık çerçevesine konuyu anlattı.
Başarı üzerine yapılmış analitik araştırmalar, Antik Yunan Filozoflar Çağı’nın bilgileri, Psikanaliz ve bilim insanlarının ulaştığı veriler, okuyucuya bereket yolculuğunda ışık tutuyor.

 
 
 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Baskı Sayısı : 1. Basım

İlk Baskı Yılı : 2018

Sayfa Sayısı : 216

Ebat : 13,5 x 21

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!