Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


CHP Nasıl Yeni CHP Oldu

CHP Nasıl Yeni CHP Oldu

CHP Nasıl Yeni CHP Oldu

Yazar: Mazlum Vural
Yayınevi :

Köstebek Kitap

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786054602056


"Asla unutmamalısınız: Bizim en büyük kuvvetimizi, bugün de yarın da dürüst, açık bir siyaset ve sözlerimize bağlılık oluşturacaktır."

"Büyüklük odur ki hiç kimseye eğilmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın memleket için gerçek ülkü ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin, herkes senin aleyhinde bulunacaktır önüne sayısız engeller yığılacaktır kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçleri aşacaksın ondan sonra sana "büyüksün"derlerse bunu söyleyenlere de gülüp geçeceksin."
Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Gelin canlar bir olalım iri olalım diri olalım. Bölen bizden değildir.
Türk Milleti

Cumhuriyet Halk Partisi, MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN önderliğinde, Anadolu ve Rumeli Müdafaa-i Hukuk Cemiyeti'nin devamı olarak 9 Eylül 1923 kurulmuştur. Partisi'nin kurucusu, önderi ve ilk Genel Başkanı MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'TÜR. Tüzük Madde 1 Türkiye Cumhuriyeti ve CHP, Türk Milletine emanettir. Görev hepimizindir.

Partinin programına, tüzüğüne, kuruluşundaki amaç ve temel ilkelerine uymayan, Tam Bağımsız Türkiye'den yana olmayan, önderinin yolundan gitmeyene CHP'li denir mi?Sayfa Sayısı: 270

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Köstebek Kitap

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız