Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Giddar

Giddar

Giddar

9/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Erbuğ Kaya
Yayınevi :

Kalkedon

  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • Barkod: 9786055679231


Ruhlar, Azad’ın karanlığına hapsedilmiş. Zamelgothlar Kutsal Yazıları geri almak için kuzeye gidiyorlar. Büyücü Kralın değiştirdikleri Dhrazma’nın uykusundan uyanmasını bekliyorlar. Güneyli bir savaşçı, sırlarıyla taş ocaklarına gönderilmiş. Arkonyalılar, sırrını kendilerinin bile bilmediği bir sessizlik yemini etmişler. Meglionlar gerçekleri öğrenmek için bedel ödüyorlar. Suskunlar sonsuza kadar Tanrılarla anlaşmışlar. Korsan iki kardeş Tanrıların olmadığı bir ada hayali kuruyor. İlde Pechnax, Giddar’daki gizlere ulaşmaya çalışıyor. Karanlık İmparatoriçe, Giddar’ı sarsıyor. Bir Sheilan kadını tüm inançlarını hiçe sayarak yaşadığı toprakları terk ediyor. Dvorlak rahibeleri, ormanlarında Tanrıçaları için durmadan çalışıyorlar.

Üç bin yıllık bir efsane, Giddar’da yeniden yeşermeye başlıyor, gerçeklik kuruluyor…

Ve Siox Dia Mont tüm bunlardan habersiz, Özgürlük Duvarı’nın üstünde güneye bakıyor.Sayfa Sayısı: 565

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kalkedon

Sayfa Sayısı : 565

İlk Baskı Yılı : 2009

Dil : Türkçe

Yorumlar 2

Hayal sınırlarınızı zorlayacak bir kitap

    Açıkçası bir Türk yazardan beklemeyeceğim bir hayalgücü ve kurgu var bu kitapta.  Bence hakkını vermek gerekiyor. 2. kitabı çıkacakmış, merakla bekliyorum.  
    

02.12.2011

giddar....fantastico...

işte bugünleri görnek çokgüzel...listede birtürk yazar...hemde de en üstsıralarda...teşekkürler erbuğ kaya ...teşekkürler giddar...

16.11.2009