Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kim Olduğunu Biliyorum

Kim Olduğunu Biliyorum

Kim Olduğunu Biliyorum

Bir Alex Sedaka Romanı

9/10 - 2 Kişi FAVORİLERİME EKLE
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786055831608


Ölüm cezası istemiyle yargılanan Chuck Burrow'un annesi, California valisine, oğlunun idam cezasının kaldırılması için son bir şans verilmesi konusunda ısrar eder. Avukat Alex Sedaka, vali kendisine Bayan Burrow'un tavsiyesini dinleyeceğini bildirdiğinde çok şaşırır.

Bu sayede müvekkilini idamdan kurtarmak için eline mucizevi bir fırsat geçmiştir. Önünde sadece on beş saati vardır ve bu indirim hakkı için Burrow'un cesedi nereye gömdüğünü itiraf etmesi ve cesedin bulunması yeterlidir. Öte yandan Burrow masum olduğunda ısrar etmekte ve hatta kendisini ihbar edenin de sözde katili olduğu kızın ta kendisi olduğunu söylemektedir.

Sedaka, kendisini hem gerçeği açığa çıkarmak için iz peşinde, hem hukukun sınırlarını zorlamak için adalet mercilerinin arasında, hem de büyük bir kumpasın içinde bulur.

Mahkeme salonlarını, adalet sisteminin sorunlarını ve yanlışlarını anlatırken kurduğu akıl almaz öykülerle polisiye edebiyatta devleşen David Kessler ile tanışmaya hazır mısınız ?

John Grisham, Scott Turow, Harlen Coben gibi ustaların izinden giden yazar, her satırında devleşiyor…

Alex Sedaka, yeni kahramanınız olacak…
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 408

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Bilek YayınlarıKatkıda Bulunan : İlker Balkan
Katkıda Bulunan : Çağla Baş

İlk Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 408

Dil : Türkçe

Yorumlar 2

çok çok iyi

bi kitabı okuduktan sonra 'favori yazarlar' listeme bir kişi daha eklenmiş oldu. David Kessler kesinlikle ters köşe yapmayı seven bir yazar. Alex Sedeka çok dozunda, çok iyi kurgulanmış bir karakter. kalın bir roman olmasına rağmen soluksuz okuyup bitirdim. mahkeme salonlarında yaşananların iç yüzünü, arka planını çok iyi anlatıyor. kesinlikle tavsiye ederim.

23.05.2015

Soluksuz

Soluksuz okudum kitabı. Oldukça sürükleyici ve etkileyici bir romandı.

07.08.2014